Kordon İstanbul Kağıthane konut projesi

Kordon İstanbul konut projesi Ege Yapı tarafından İstanbul Kağıthane'de 60 bim metrekare alan üzerinde inşa ediliyor.

Paylaş

Kordon İstanbul konut projesi Ege Yapı tarafından İstanbul Kağıthane’de 60 bim metrekare alan üzerinde inşa ediliyor.

Ege Yapı Kağıthane’deki yeni projesi Kordon İstanbul’u satışa çıkardı. 60 bin metrekare alan üzerinde yükselen Kağıthane konut projesi 2 etaptan oluşuyor. 10 bloktan meydana gelen projede toplam 550 konut yer alıyor.

Bahçeli ve teraslı stüdyodan 4+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alan Kağıthane Ege Yapı Kordon İstanbul projesinde konutların büyüklükleri 41 metrekare ile 226 metrekare arasında değişiyor.

820 milyon TL yatırımla hayata geçirilen Kordon İstanbul fiyatları 295 bin TL’den başlıyor.

Kağıthane konut projesinde metrekare birim fiyatları 7 bin 200 TL’den başlıyor. Projede banka kredisi ile konut sahibi olunabiliyor. Projede şirket bünyesinde 40 ay vade farksız taksit imkanı da müşterilere sunuluyor.

Kordon İstanbul merkezi yerlere yakın

Kordon İstanbul projesinde konutların yanı sıra 55 adet de dükkan yer alıyor. Projede dükkan fiyatları ise metrekare bazında 16 bin TL’den başlıyor.

Islah çalışmaları devam eden 9 kilometrelik Sadabat Deresi’ne komşu konumda yükselen Kağıthane konut projesi merkezi noktalara yakın bir konumda. Proje Levent’e 9 dakika, Mecidiyeköy’e 10 dakika, Maslak’a 5 dakika, Taksim’e 5 dakika uzaklıkta konumlanıyor.

30 ayda tamamlanması planlanan projenin sosyal olanakları arasında ise yüzme havuzu, güvenlik, otopark, sauna, fitness salonu, cafe, çocuk oyun alanları, spor alanları bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir