Kirazlı Koru Evleri Bağcılar Güneşli’de

Kirazlı Koru Evleri Mayra İnşaat ve Tanışlar İnşaat tarafından İstanbul’un en önemli merkezlerinden Güneşli'de hayata geçiyor.

Paylaş

Kirazlı Koru Evleri Mayra İnşaat ve Tanışlar İnşaat tarafından İstanbul’un en önemli merkezlerinden Güneşli’de hayata geçiyor.

Bağcılar Güneşli son yıllarda İstanbul’da en çok markalı konut üretilen lokasyonlar arasında ilk sıralarda yer alıyor. Güneşli konut projesi olan Kirazlı Koru Evleri, Bağcılar’a değer katacak bir lokasyonda projelendirildi.

11 dönüm arazi üzerinde 15 katlı 4 blok şeklinde yükselen Kirazlı Koru Evleri’nde; 2+1, 3+1 ve 4+1 ev tiplerinden oluşan toplam 232 seçkin konut ve 4 ticari mekan bulunuyor.

Kirazlı Koru Evleri merkezi konumda

Atatürk Havalimanı’na 8 km, Mall of İstanbul’a 7 km, TEM otoyoluna ise sadece 4 km mesafede olan Kirazlı Koru Evleri, eğitim ve sağlık kurumları ile ticaret merkezlerine de çok yakın. Proje eğitim, sağlık ve alışveriş merkezlerine yakın lokasyonu ile değerine değer katmaya aday.

Eski bir motor fabrikası olan arazideki tüm ağaçları korundu. Enerji tasarrufuna ve yeşil alana ağırlık verilen proje basit ve kullanışlı olarak planlandı.

Bağcılar Güneşli konut projesi A Plus kalite yapıları, koru ve deniz manzarası, tertemiz havası, zengin sosyal imkanları, özel korusu ve güvenli yaşam konseptiyle Bağcılar’daöne çıkıyor.

Yüzde 25 peşinatla konut sahibi olunabilen Güneşli konut projesinde kalan yüzde 75 ise banka kredisi ile ödeniyor. Mayra İnşaat ve Tanışlar İnşaat tarafından hayata geçirilen Kirazlı koru Evleri 30 Ağustos 2017’de teslim edilecek.