KİPTAŞ Pendik Yeşilce Aydos projesi

KİPTAŞ Pendik Yeşilce Aydos projesi Anadolu Yakası'nda konut projelerinin gözdesi Pendik'te KİPTAŞ tarafından hayata geçiriliyor.

Paylaş

KİPTAŞ Pendik Yeşilce Aydos projesi Anadolu Yakası’nda konut projelerinin gözdesi Pendik’te KİPTAŞ tarafından hayata geçiriliyor.

Pendik konut projeleri bakımından İstanbul’da son yıllarda en çok projenin üretildiği ilçelerden biri olarak öne çıkıyor. Ulaşım projeleri ve havaalanı avantajı ile değerini hızla katlayan Pendik’te Yeşilce Aydos projesi uygun fiyatlarla konut sahibi olmak isteyenlere hitap ediyor.

KİPTAŞ Pendik Yeşilce Aydos projesi

KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım, 130 milyon lira civarında yatırım değerine sahip Yeşilce Aydos projesinde satışların başladığını belirtti.

Aydos Ormanı’nın yanı başında inşasına başlanan projede 2+1 daireler lansman dönemine özel 284 bin 280 TL’den, 3+1 daireler ise 449 bin TL’den başlıyor.

Ulaşım bakımından iyi bir konumda yer alan proje TEM ve E-5 Otoyolu’na 5, metroya 3, yüksek hızlı trene 7 dakika uzaklıkta. Ayrıca Sabiha Gökçen Havalimanı’na 5, İDO iskelesine ise 7 dakikalık mesafede bulunuyor. Yeşilce Aydos’ta şehrin gürültüsünden de uzak bir yaşam sunuluyor.

Projede, orman manzaralı, geniş balkonlu, 83 ila 130 metrekare arasında 10 blok üzerinde toplam 331 daire yer alıyor. KİPTAŞ imkanlarıyla 36 ay vade farksız ödeme, yüzde 10 peşinat ile 120 aya kadar da anlaşmalı bankalar aracılığıyla kredi seçeneği sunuluyor.

Yeşilce Aydos Pendik konut projesinde zengin sosyal donatılar dikkat çekiyor. Geniş peyzaj alanlarının yanı sıra çocuk oyun alanları, fitness salonu var. Sauna, buhar odası, hamam, yürüyüş yolları, 7/24 güvenlik hizmeti ve 350 araçlık kapalı otopark da yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir