Keten Papilio Bomonti konut projesi

Keten Papilio Bomonti konut projesi Keten Grup tarafından son yıllarda markalı konut projelerinin gözdesi Şişli Bomonti'de hayata geçiriliyor.

Paylaş

Keten Papilio Bomonti konut projesi Keten Grup tarafından son yıllarda markalı konut projelerinin gözdesi Şişli Bomonti’de hayata geçiriliyor.

İstanbul Avrupa Yakası’nda butik projeler son zamanlarda daha fazla göze çarpıyor. Butik konut projelerinin öne çıktığı ilçelerden biri de Şişli. Keten Grup-Primist ortaklığı ile hayata geçen Keten Papilio Bomonti projesi, bölgenin işlek sokaklarından Fırın Sokak’ta yer alıyor. Projenin dış cephesi modern bir resim çalışmasına tuval olacak şekilde tasarlandı.

Şişli bölgesinin klasik apartman yaşantısını modern yaşam alanlarına taşıyan 30 adet konut ve hızla gelişen bölgenin ihtiyaçlarına cevap verecek 7 adet dükkandan oluşuyor.

Altında kapalı otoparkı olan bina, şehir merkezinde, keyifle yaşama imkanı sunuyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri olan projede, daire fiyatları 650.000 TL’den başlıyor.

Keten Papilio Bomonti fiyatlar

Bomonti semti, sanayiden dönüştürülüp; sanat, kültür ve eğlence mekanlarıyla donatılmış modern, tarz sahibi yaşam bölgeleri haline geldi. Bomonti, yıllar boyu gölgesinde kaldığı Şişli’den ayrışarak yepyeni bir konut bölgesi olarak hızla değer kazanıyor.

Keten Papilio lokasyon olarak; Nişantaşı, Taksim, Osmanbey ve Şişli’ye yürüme mesafesinde inşa ediliyor. 5 katlı tek blok olarak yükselen Keten Papilio Bomonti projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire alternatifleri bulunuyor. Keten Papilio’daki dairelerin alanları 81 metrekare ile 196 metrekare arasında değişiyor.

Keten Papilio Bomonti  1+1 daire fiyatları 200 bin dolar – 300 bin dolardan, +1 daire fiyatları 220 bin dolar – 420 bin dolardan, 3+1 daire fiyatları 420 bin dolar – 600 bin dolardan başlangıç gösteriyor. 18 ay sonra daire teslimlerinin yapılması planlanan Bomonti Keten Papilio projesinde yüzde 60 peşin alınırken, kalan yüzde 40 kısım 6 ay vadelendiriliyor.