KentPlus projesi Yalova’da hayata geçiyor

KentPlus Yalova Emay İnşaat tarafından Yalova'da 383.500 metrekarelik bir alanda Wellness SPA Resort projesi olarak hayata geçiliriyor.

Paylaş

KentPlus Yalova Emay İnşaat tarafından Yalova’da 383.500 metrekarelik bir alanda Wellness SPA Resort projesi olarak hayata geçiliriyor.

KentPlus Yalova Wellness SPA Resort projesi Yalova’nın  bakir ormanlarla çevrili, deniz ve termal kaynaklarıyla taçlandırılmış bölgesinde yer alıyor.

Yenilikçi bir bakışla tasarlanan KentPlus Yalova Wellness SPA Resort, sadece modern bir yaşam alanı olmakla kalmayıp, aynı zamanda bölgesindeki değişimin de öncüsü.

KentPlus Yalova Wellness SPA Resort,  383.500 m² alan üzerine kuruluyor. Bünyesinde 163 blok, 1001 daire (konut ve devremülk), 5 yıldızlı üç termal  otel barındırıyor.

Proje 230.000 m²’lik eşsiz peyzaj alanıyla da sadece bölgesinde değil, yurtdışında da yatırımcıların ilgi odağı olmaya aday.

KentPlus Yalova Wellness SPA Resort

1+1,2+1, 3+1, 5+1 daire seçeneklerinden oluşan,  geniş teras bahçelerine sahip, deniz ve doğa manzaralı, 60 farklı tipte konutun bulunduğu, 163 blok yer almakta.

Proje içerisindeki  5 yıldızlı 1000 yatak kapasiteli, üç farklı temada termal otelleri yer alacak. Ayrıca konferans salonları, balo salonu, SPA, fitness ve restoranlarıyla misafirlerine dünya standartlarında hizmet verecek. Tasarlanan bu oteller kompleksi bile başlı başına bir cazibe merkezi durumunda olacak.

230.000 m²’lik eşsiz peyzaj alanı bünyesinde  1200 m²’lik göleti yer alacak. Gölet çevresindeki kültürel alanları, gençler ve çoçuklar için tasarlanmış aktivite alanları yer alacak. Ayrıca kreşi, restoranları, alışveriş merkezi, eğlence merkezi ve spor tesisleri de olacak.

Yalova Wellness SPA Resort’un özel olarak hazırlanan kum plajı, yeşille maviyi buluşturuyor. Deniz Hamamı ve güneşlenme terasları da plaj keyfini arttırıp, deniz severleri memnun edecek.

KentPlus Yalova Wellness SPA Resort sağlık merkezi olacak

Projenin bünyesindeki özellikli hizmetlerinden,  Sağlık  Merkezi ise; termal suyun  sağladığı imkanları, detoks, fizik tedavi ve rehabilitasyonla buluşturacak.

Termal su havuzları ve tatlı su havuzları Yalova Wellness SPA Resort’da buluşuyor. Sosyal tesislerde hem termal havuz hem de açık yüzme havuzu bulunuyor. İki havuzun birbiriyle bağlantısı sağlanarak ‘Sudan Gelen Sağlık’ faktörü, tek mekanda kullanıcıyla buluşmakta.

Yerleşkedeki okul, cami ve kapalı otopark ile tam donanımlı bir hayat öngörülüyor.

Doğal kaynakların verimli (termal su) kullanımı ve ilerici mühendislik yaklaşımlarıyla hayat bulan KentPlus Yalova Wellness SPA Resort’da yaşam, 2018  sonunda başlayacak.