Kartal Wings konut projesi Kartal’da yükseliyor

Kartal Wings konut projesi Amad Gayrimenkul ve Umran Yapı ortaklığı ile Kartal’da yatay mimaride bir proje olarak hayata geçiriliyor.

Paylaş

Kartal Wings konut projesi Amad Gayrimenkul ve Umran Yapı ortaklığı ile Kartal’da hayata geçiriliyor.

Kartal’da 278 konutluk bir proje olacak Kartal Wings projesi için 186 milyon TL yatırım yapılacak.

Proje, yatay mimaride 3 blok ve 278 daireden oluşacak. Her türlü sosyal donatının mevcut olduğu projenin 8.5 dönüm yeşil alan içinde bulunacak.

Kartal Wings’te, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+2 loft daire seçenekleri bulunuyor. Dairelerin metrekaresi 5 bin TL’den satışa sunuluyor.

Kartal Wings, Kartal’ın yüksek bir mevkisinde bulunuyor. Kapanmaz Adalar manzarasına sahip olan projede sosyal donatılar her türlü ihtiyaca yönelik tasarlanıyor.

Kartal Wings projesi ulaşım ağlarına yakın

Proje bünyesinde açık ve kapalı yüzme havuzu, kafeterya, iki sauna, iki Fin hamamı, spor salonu, basketbol ve tenis kortu, açık ve kapalı çocuk parkı, yürüyüş alanları, güvenlik kontrol ve kapalı otopark yer alıyor.

Kartal Wings lokasyon özelliği sayesinde şehir içinde kolay ulaşım imkanı da sağlıyor. Her türlü toplu taşıma aracına yakın bir konumda bulunan proje, karadan olduğu kadar denizden de kolay ulaşım imkanı sunuyor.

Kartal Sahil Yolu sadece 3 dakika, E5 ve yakında hizmete girecek olan Kadıköy-Sabiha Gökçen metro hattı 6-7 dakika mesafede yer alıyor.

Alternatif ulaşım imkanlarının çeşitliliği ile hayatı kolaylaştıran proje Pendik Marina’ya 6 km, Sahil Yolu’na 2 km, metro istasyonuna 2 km, hızlı trene 1,6 km, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise 17 km. mesafede bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir