Kağıthane 7000 konut projesi Genyap

Kağıthane 7000 konut projesi Genyap tarafından Kağıthane’nin merkezinde 8 blokta toplam 122 adet daire şeklinde projelendiriliyor.

Paylaş

Kağıthane 7000 konut projesi Genyap tarafından Kağıthane’nin merkezinde 8 blokta toplam 122 adet daireden oluşacak şekilde hayata geçiriliyor.

Kağıthane 7000 konut projesinde 102 m² ile 260 m² arasında değişkenlik gösteren 2+1, 3+1 normal daire tipleri bunuluyor. Projede 3+1, 4+1 ve 5+1 olmak üzere dubleks daire tiplerine de yer veriliyor.

Bay ve bayanlar için ayrı kapalı yüzme havuzları ve yine bay ve bayanlar için ayrı fitness salonları, saunalar, cafeteryalar, çocuk parkı, kapalı otopark gibi birçok sosyal imkanları bulunuyor. Kağıthane 7000 projesinde 1600 m²’lik spor salonu ve 3300 m²’lik doğa ile iç içe bahçe bulunuyor.

Kağıthane 7000 merkezi lokasyonda

Kağıthane 7000 projesi, Kağıthane’nin tam merkezinde vadinin eşsiz manzarasına sahip bir lokasyonda yer alıyor.

Proje bulunduğu konum itibariyle şehrin önemli noktalarına, toplu taşıma ve yapılacak olan Mecidiyeköy-Mahmutbey metrosuna yakın konumda yer alıyor.

Hem şehrin içinde olmanın, hem de şehrin gürültü ve stresinden uzak olmanın avantajını bir arada sunuyor. E5 ve TEM’in arasında bulunan Kağıthane 7000’den Mecidiyeköy’e, Maslak’a, Şişli’ye, Levent’e, İstanbul Boğazı’na ulaşmak yalnızca 10 dakika mesafede yer alıyor.

2013 yılında emlak sektöründe İstanbul’un en çok kazandıran ilçe olan Kağıthane’nin yakın gelecekte de İstanbul’un en çok kazandıran ilçe olması bekleniyor.

Cendere vadisi Maslak’tan sonra iş merkezlerinin bulunduğu İstanbul’un ikinci bölgesi olacak şekilde planlanıyor ve birçok büyük proje buraya geliyor.

Büyükşehir belediyesinin yapmayı planladığı Cendere vadisi projesi, metro, havaray gibi büyük yatırımlar bölgenin değerinin hızla yükselmesini sağlayacak.