İzmir’in göz alıcı konut projeleri Avcılar İnşaat’tan

İzmir’in göz alıcı konut projeleri Avcılar İnşaat tarafından Bornova'da iyi bir lokasyonda hayata geçiriliyor.

Paylaş

İzmir’in göz alıcı konut projeleri Avcılar İnşaat tarafından Bornova’da iyi bir lokasyonda hayata geçiriliyor.

Ege’nin incisi İzmir’de yükselen konut projesi Avcılar Prestij Bornova’da sizlere yepyeni bir yaşam alanı hayata geçiriyor. İnşa aşaması hızla devam eden konut projesi, hem konum hem de üstün özellikleriyle çıtayı en üst seviyeye taşıyor. Barınma ihtiyacını, özel bir yaşam konseptine çeviren ve pek çok avantajlar sunan bu projeye ilgi devam ediyor.

Avcılar İnşaat konut projesi Avcılar Prestij

Şehir merkezine olan yakınlığı, havaalanı, eğitim kurumları ve hastane gibi kurumlara yürüme mesafesindeki yakınlığı bu konutların değerine değer katıyor. Mimari açıdan Bornova ilçesine değer katan yenilikçi modern anlayış izlerini daireleri ilk gördüğünüzde anlayacaksınız. Sadece barınma amaçlı değil, uzun ve kısa vadeli yatırım olanakları ile katma değer kazandıran nadir projelerden biri.

İzmir konut projeleri arasında adından sıklıkla söz ettiren ve proje aşamasında satış için talep gören Avcılar Prestij konutları hızla tükeniyor. Uzun yıllara dayanan ve yüksek kaliteli marka konutları hayata geçiren Avcılar İnşaat güvencesi ile sizlerde 1+1 den 4+1 dairelere kadar 6 farklı konut tipine sahip olabilirsiniz. Çok cazip ödeme ayrıcalıkları ile Avcılar İnşaat iletişim kanallarından detaylı bilgilere hemen ulaşabilirsiniz. Günümüz dünyasında en güvenilir ve uzun vadeli yatırım aracı olarak görülen emlak sektörü konut projeleri hem sizin hem de geleceğinizin güvenilir teminatlarından biri olacaktır. Avcılar Prestij konutları ile siz de bu karlı yatırım fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

Avcılar İnşaat konut projesi İzmir Bornova Avcılar Effect

Türkiye’nin en hızlı büyüyen ve gelişen şehirlerinden biri olan İzmir de yine aynı şekilde yıldızı son yılarda parlayan Bornova ilçesinde yepyeni bir konsept yükseliyor. Avcılar Effect 388 adet bağımsız bölüm ve çarşıdan oluşan rezidans, ofis ve iş yeri projesi. Yanı başındaki konut projeleri ile birlikte değeri şimdiden yükselen bu çok özel yatırım fırsatından yararlanmaya şimdi başlayabilirsiniz. Toplamda 55.000 m² lik alan üzerine inşa edilmektedir. Tüm yatırımcılara yüksek katma değerler kazandıran Bornova’da yatırım yapmaya karar verdiyseniz en doğru yer bu proje olacaktır. Şehir merkezine olan yakınlığı, tüm sosyal kurumlara iç içe olması, sürekli göç alan bir bölgede yer alması da burada iş yapan firmaları cezp etmektedir.

Dünyaca ünlü markaların şimdiden yer ayırttığı proje olan Avcılar Effect dilerseniz çok özel bir rezidansa, ya da yüksek kira getirili bir ofise hemen sahip olabilirsiniz. Bu projenin arkasında adından çokça söz edilen İzmir Konut projelerinde çok güvenilir bir marka var: Avcılar İnşaat. Bugüne kadar 4165 konut ve 647 iş yeri projesini başarı ile bitirmiş ve her projesinde kaliteyi, modern teknolojiyi en iyi şekilde eserlerine yansıtabilmiş bir şirket. Cazip seçenekli yatırım olanaklarının tamamını bu projede bulabileceksiniz. Dilerseniz kendi işiniz için son derece minimal mimari tasarımlı ofis ve iş yerlerinden satın alabilir ve işinizi büyütebilirsiniz.

Siz de Avcıların emlak konut izmir projeleri hakkında detaylı bilgi almak için hemen 0232 344 28 24 numaralı telefondan satış temsilcilerine ulaşabilirsiniz.