İstanbul konut projeleri güncel olanlar

İstanbul yeni konut projeleri, yatırım ve oturum amaçlı konut satın almak isteyenlerin en çok ilgi gösterdiği konuların başında geliyor.

Paylaş

İstanbul yeni konut projeleri, yatırım ve oturum amaçlı konut satın almak isteyenlerin en çok ilgi gösterdiği konuların başında geliyor.

İstanbul yeni konut projeleri bakımından en çok talep gören ilgi olduğu için inşaat firmaları sürekli yeni konut projeleri tanıtıyor.  Yerli ve yabancı yatırımcıların gözde lokasyonları Esenyurt, Beylikdüzü, Sancaktepe, Kağıthane, Başakşehir, Küçükçekmece gibi ilçeler oluyor.

İstanbul yeni konut projeleri

İstanbul’daki güncel konut projelerini sizleri için derledik. Nivo Ataköy, DKY Sahil Kartal, La Marin Kartal, OryaPark Residence, Avrupa Konutları Atakent 4 konut projelerine göz atabilirsiniz. Ayrıca Kordon İstanbul, Denge Towers Sancaktepe, Tem Avrasya, Bostancı Deluxe, Sinpaş Queen Bomonti‎, Akzirve Strada, Altower, Babacan Premium projeleri de var. We Haliç, 3S Firuze Konakları, Büyükyalı Konut Projesi, Aris Grand Tower, Marina 24, Keleş Center Airport, Ekspress24 Basın Ekspres İstanbul yeni konut projeleri, güncel projeler olarak öne çıkıyor.

Konut projeleri araştırması yaparken bütçenizi iyi belirleyin. Konut satın almak istediğiniz lokasyondaki tüm markalı konut projelerini de diğer inşaatlarda satılık daireleri inceleyin. Konut projelerinde alıcılara sunulan avantajları değerlendirerek beklentinize en uygun projelerden satın alma yapın.

Ulaşım bakımından metro, metrobüs ve otobüs duraklarına yakın lokasyonları tercih edin. Güvenilir inşaat firmalarını tercih edin. Konut kredisi faiz oranları konusunda derinlemesine araştırma yaparak en uygun kredi için kendinizi hazırlayın. Bütçeniz doğrultusunda geleceği de düşünerek 2+1 ve 3+1 daire tiplerini tercih edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir