İş Modern Ambarlı projesi Beylikdüzü’nde

İş Modern Ambarlı projesi, Sinpaş Yapı tarafından Beylikdüzü Yakuplu'da Ambarlı'ya 5 dakikalık bir mesafede hayata geçiriliyor. 

Paylaş

İş Modern Ambarlı projesi, Sinpaş Yapı tarafından Ambarlı’ya 5 dakikalık bir mesafede hayata geçiriliyor.

Sinpaş Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Sefa Çelik, “İş Modern projesini bu kez, Türkiye’nin en büyük limanlarından Ambarlı’ya 5 dakika mesafede hayata geçirerek İstanbul’a kazandırıyoruz” dedi. Çelik; merkezi konumu, proje detayları ve yatırım değeriyle ticaretin yeni merkezi haline gelecek olan İŞ Modern Ambarlı’nın, Sinpaş Yapı güvencesiyle işinde kazanmak isteyenleri beklediğini sözlerine ekledi.

Depo-atölye-lojistik kullanımlı alanlar ile imalathane hizmeti verecek ünitelerden oluşan İş Modern Ambarlı, orta ve büyük ölçekli sanayi kuruluşları, lojistik firmaları, toptancılar ve otomotiv gibi alanlarda faaliyet gösteren firmaların ihtiyaçlarını karşılayacak çözümler sunuyor.

İş Modern Ambarlı projesinde ihtiyaca göre şekillenebilen esnek üniteler

Proje esnek mimari yapısıyla, tüm ihtiyaçlara en uygun çözümü sunacak. Yaklaşık 250 m²’den 12.000 m²’ye kadar birleştirilebilir modüler alanların bulunduğu projede 10 metreye varan tavan yüksekliği ve 8,75 metre aks aralığıyla çalışma alanlarının en verimli ve kolay bir şekilde kullanımı için alternatifler sunuyor. Metrekarede 1 ton taşıma kapasitesine sahip proje, yüksek enerji tahsisi, bağımsız ünitelerde kişiye özel lojistik alanları, koridorların hava ve ışık almasını sağlayan ferah avlulara sahip olmasıyla fark yaratacak.

İş Modern Ambarlı yüksek elektrik gücü, büyük yük taşıma kapasitesi sunacak

İki adet TIR rampası ile düzenli trafik akışı sağlanan İş Modern Ambarlı’da, TIR’lar her kata çıkabilecek ve işyerlerinin önüne yanaşabilecek. Koridorlarda sevkiyat için ayrılan otopark ve manevra alanları ile firmaların iş akışlarını kolaylaştıracak. Projenin mimari yapısı tasarlanırken her şey en ince ayrıntısına kadar düşünüldü. Metrekare başına sunduğu 100 watt elektrik gücü ise işinizi kesintisiz bir şekilde yapmanızı sağlıyor.

İş Modern Ambarlı ulaşım kolaylığı sağlayan lokasyonda

Merkezi konumu, ulaşım rahatlığı ve yatırım değeriyle Sinpaş İş Modern Ambarlı, hem işinize hem de hayatınıza değer katacak. İstanbul’un Avrupa yakasındaki konteyner limanı olan Ambarlı’ya sadece 5 dakika uzaklıkta yer alıyor. Projenin TEM bağlantısına 2-3 dakika uzaklıkta olması, E-5’e çıkamayan lojistik araçlar için büyük kolaylık sağlıyor. Ayrıca E-5, metrobüs ve yeni yapılacak Bakırköy-Beylikdüzü metro hattına yürüme mesafesinde bulunan proje, Atatürk Havalimanı ve 3. Havalimanı’na yakınlığıyla da her türlü ulaşım alternatifi için çok avantajlı bir lokasyona sahip. İş Modern Ambarlı lojistik olarak önemli konumuyla dikkat çekiyor.

İş Modern Ambarlı kazandıracak

İş Modern Ambarlı projesi, ticaretin altın kuralının gerçekliğini bir kez daha kanıtlayarak, alırken kazandırıyor. Sanayinin hızla geliştiği bölgede yatırım değeriyle öne çıkan proje firmaların iş akışını kolaylaştırırken, kazandıran bir yatırıma dönüşecek. Sinpaş Yapı, yeni projesi için ön talep indirimi ve firma bünyesinde uzun vadeli ödeme planları da sunuyor.

Lokasyon: Beylikdüzü Yakuplu Mahallesi, Beysan Sanayi Sitesi, Fuar Caddesi, No: 4 Arsa büyüklüğü: 26 bin 120 metrekare. Bağımsız bölüm sayısı: 151 Metrekare aralığı: 250 – 12.000 metrekare (modüler yapılar) Fiyat aralığı: 1.093.500 TL – 9.64

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir