İnsaya Merter Merter’de yükseliyor

İnsaya Merter konut projesi Çet Yapı tarafından İstanbul'un en önemli lokasyonlarından biri olan Merter'de yükseliyor.

Paylaş

İnsaya Merter konut projesi Çet Yapı tarafından İstanbul’un en önemli lokasyonlarından biri olan Merter’de yükseliyor.

Çet Yapı A.Ş. yeni projesi İnsaya Merter`de yeni bir yaşam sizleri bekliyor. Şehrin ana arterlerine yakınlığıyla dikkate çeken İnsaya Merter projesi bölgenin en avantajlı lokasyonlarından birinde yer alıyor.

E5′ e ve metrobüs hattına 15 dakika yürüyüş mesafesinde, Davutpaşa Metro İstasyonuna 5 dakika yürüyüş mesafesinde yer alıyor.

Yıldız Teknik Üniveristesi Davutpaşa Kampüsüne 5 dakika yürüyüş mesafesinde olan İnsaya Merter projesi Atatürk Hava Limanına 10 Km mesafede bulunuyor.

İnsaya Merter projesi İstanbul’ da hayatı kolaylaştıran ve yaşam standartını yükselten en önemli özelliklerin başında gelen; şehrin ana ulaşım hatlarına yakın. Proje olay ulaşılabilirliği sayesinde yatırımcısına her açıdan ciddi bir kazanç vaat ediyor.

İnsaya Merter projesi 3 + 1, 4 + 1 ve 5 + 1 Dublex daire seçenekleri ile satışa sunuluyor. İnsaya Merter projesi içerisinde kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, fitness, hamam, sauna, çocuk parkı yer alıyor. Birebir jeneratör besleme sistemi ve güvenlik donanımlarıyla yatırımcılarına kaliteli bir yaşam sunuyor.

İnsaya Merter sosyal donatılar açısından zengin

Projede 3+1 ve 4+1 daireler için 1 araçlık, 5+1 daireler için 2 araçlık kapalı otopark yeri bulunmaktadır ve otoparktan katlara asansörle erişim sağlanıyor.

Kapalı yüzme havuzumuz sayesinde yaz kış yüzmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Fitness salonumuzda şehir hayatının stresini atarak daha sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralayın.

Şehir hayatının yorgunluğunu atın, vücudunuzdaki toksinlerden arının.

Geleneksel hamam sefası evinizin konforunda size özel olarak tasarlandı.

Çocuk parkımızda çocuklarınız güven ve huzur içinde sosyalleşebilir.

7/24 güvenlik hizmeti ve kamera sistemimiz sayesinde aileniz güvende.

Birebir jeneratör besleme sistemlerimiz ile hayata kesintisiz devam edebileceksiniz.

ÇET Yapı Turizm A.Ş, Doç. Dr. Ahmet Çetinsaya tarafından 2000 yılında İstanbul’da kuruldu. İş deneyimi ve güçlü mali yapısıyla, sektörde kısa sürede eğitim kurumları, konut ve nitelikli inşaat projeleri ile tanındı.