Ihlamur Konakları Florya konut projesi Beyaz İnşaat

Ihlamur Konakları Florya konut projesi Beyaz İnşaat tarafından Florya'da 11 dönüm alan üzerinde 11 blok 73 daire olarak inşa ediliyor.

Paylaş

Ihlamur Konakları Florya konut projesi Beyaz İnşaat tarafından Florya’da 11 dönüm alan üzerinde 11 blok 73 daire olarak inşa ediliyor.

İstanbul Avrupa Yakası konut projeleri için en cazip lokasyonlardan biri olan Florya’da lüks konut projeleri ciddi anlamda ilgi çekiyor. Bu projelerden biri olan Ihlamur Konakları Florya konut projesi Bakırköy’ün en değerli lokasyonu olan Florya’da yeni sahiplerini ve yatırımcıları bekliyor.

Yatay düzlemde konutlar ile tanınan Florya’nın yapısına uygun olarak projelendirilen Ihlamur Konakları Florya konut projesinde yapılar 3 kat yüksekliğinde. Yatay düzlemde 3 katlı yapılar, yaşamda size yer açacak. 11 blokta 73 daireden oluşacak Ihlamur Konakları; 2+1, 3+1, 4+1, 5+1, 6+1 ve 7+1 daire seçeneklerine sahip.

Ihlamur Konakları Florya projesi ormanın yanı başında

Ihlamur Konakları projesi, E5 yoluyla başlayıp Marmara Denizi sahiline kadar uzanan bir alana yayılıyor. Atatürk Havaalanı, Florya Korusu ve Florya Atatürk Ormanı’nın yanı başında. A Plus’a 10 dakika; Sahile, Aqua Florya AVM’ye (İstanbul Akvaryum) ve Flyinn AVM’ye 5 dakika mesafede yer alıyor.

Bakırköy Florya konut projesi yemyeşil peyzajı, toplantı ve çok amaçlı salonları, fitness salonu, açık ve kapalı yüzme havuzlarıyla dikkat çekiyor. Ihlamur Konakları, 11 dönüm içerisinde 8.000 m2 peyzaj yeşil alana sahip, doğayı kucaklayan bir proje. Ihlamur Konakları Florya, kapalı otoparkıyla park sorununu da ortadan kaldırıyor. Bkırköy konut projesinde teslimlerin 2019’da yapılması planlanıyor.

Florya Ihlamur Konakları konut projesi adres: Şenlikköy Mahallesi, Yamaç Sokak No: 5/7Bakırköy, İstanbul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir