Helis More Kartal konut ve ofis projesi

Paylaş

Helis More Kartal konut ve ofis projesi Helis Yapı tarafından son yıllarda hızla prim yapan Kartal’a hayata geçiriliyor.

Helis Yapı’nın 231 konutluk Helis More projesinde 52 ofis ve 6 mağaza yer alıyor. Helis More projesinde Ticari tapulu ( %18 ), büyüklükleri 88 ile 277 metrekare arasında değişen ofislerin metrekare fiyatı, rekabetçi fiyatla 8 Bin 500 Liradan satışa çıktı.

Helis MoreResidence& Ofis projesi, bugün ve gelecekte kazandıracak bölge olan Kartal’da mükemmel lokasyonu yani sıra; yatay bir projede yapılması mümkün tüm sosyal donatıları dikey bir projede gerçekleştiren ilk ve tek proje.

E-5 yolu üzerinde inşa edilen Helis More projesinin 7 bin 400 metrekare alanda 3 kati 52 adet ofis ünitesi ve 5 bin 200 metrekare alanda 2 kati 6 adet mağaza olarak geliştirildi. Projede göze çarpan en önemli detaylardan bir tanesi ise bin beş yüz metrekare ayrılan depolama alanları ve 20 bin metrekarelik otoparkı var.

Helis More ulaşımın merkezinde yer alıyor

50 bin metrekarelik inşaat alanına sahip olan ve 31 kat olarak inşa edilen Helis More’a, İstanbul’un her noktasından araçsız olarak toplu taşıma araçlarıyla ulaşmak mümkün.

Proje E-5 üzerinde 120 metrelik yol cephesi ile dikkat çekiyor. Kartal konut projesi, metro istasyonuna 300 metre, hızlı tren istasyonuna 8 dakika mesafede yer alıyor. Ayrıca Sabiha Gökçen havalimanı, feribot iskelelerine yakın lokasyonu ile Helis More projesinin gerek mağaza kısımları, gerekse ofis alanlarına yoğun talep bekleniyor.

Helis More’dan, Kadıköy’e ordan Marmaray aktarması ile Atatürk Havalimanına kadar ulaşılabiliyor. Ayrıca yeni metro hattı ile Sabiha Gökçen Havaalanına, araçla Yüksek Hızlı Trene ve Hızlı Feribot’a sadece 10 dakikada ulaşılabiliyor. Sakarya, Bursa, Yalova, Eskişehir gibi şehirlere kolay ulaşım mümkün. HelisMore;  Bursa’yı ve İzmir’i İstanbul’a yakınlaştıran Körfez Köprüsüne olan yakınlığı ile öne çıkıyor.