Güneşbahçe Evleri konut projesi Güneşli

Güneşbahçe Evleri projesi, Emiroğlu Grup ve Çağdaş Yapı ortaklığı tarafından Basın Ekspres Yolu'na yakın bir mesafede inşa ediliy

Paylaş

Güneşbahçe Evleri projesi, Emiroğlu Grup ve Çağdaş Yapı ortaklığı tarafından Basın Ekspres Yolu’na yakın bir mesafede inşa ediliyor.

Basın Ekspres Yolu, son yıllarda markalı konut projeleri için en çok tercih edilen lokasyonların  başında geliyor. Ana ulaşım ağları ve yeni ulaşım projelerinin odak noktasında yer alan Güneşli hızla değerleniyor.

Güneşli’de hayata geçen projelerden biri olan Basın Ekspres Güneşli Güneşbahçe Evleri, 4 blokta 314 konuttan meydana geliyor. Projede bloklar 11 ve 12 katlı olarak tasarlandı.

Güneşbahçe’de 1+1 daireler brüt 68, net 50 metrekare, 2+1 daireler brüt 133 ila 140, net 98 ila 100 metrekare, 3+1 daireler brüt 164 ila 173, net 114 ila 119 metrekare büyüklüğe sahip.

Güneşbahçe Evleri konumuyla dikkat çekiyor

İstanbul’un yükselen değeri Basın Ekspres Yolu’nun yanı başında hayata geçirilen Güneşli konut projesi konumuyla dikkat çekiyor.

Güneşbahçe Evleri okul, hastane, AVM, otel, iş merkezi, kongre salonu, tiyatro, sinema gibi birçok noktanın yanında yer alıyor.

TEM Otoyolu’na, E-5 ve havalimanına kolay ulaşım noktasında inşa ediliyor. Çok yakında açılacak metro ile ulaşım daha kolaylaşması bekleniyor.

3. Havalimanı ve Kuzey Marmara Otoyolu’na da yakın olan projenin yüzde 70’i yeşil alanlara ayrıldı. Güneşli’deki projede oldukça geniş sosyal alanlar bulunuyor.

Projede lansmana özel peşin ödemelerde liste fiyatı üzerinden yüzde 20 oranında indirim yapılıyor.

Güneşli konut projesinde peşin ve banka kredili ödemelerde lansmana özel yüzde 20 oranında indirim uygulanıyor. Güneşbahçe Evleri fiyatları 500 bin ile 1 milyon 500 TL arasında olması bekleniyor.