Gümüş Panorama projesi Esenyurt’ta

Gümüş Panorama projesi Esenyurt'ta Uçar Grup tarafından 11 bloktan oluşacak şekilde 300 milyon lira yatırımla hayata geçiliriyor.

Paylaş

Gümüş Panorama projesi Esenyurt’ta Uçar Grup tarafından 11 bloktan oluşacak şekilde hayata geçiliriyor.

İstanbul’un değer kazanan bölgesi Esenyurt’ta son yıllarda birçok markalı konut projesi yükseliyor.

Bu projelerden biri olan Gümüş Panorama Esenyurt’un merkezinde 8 bin 693 metrekarelik alan üzerinde yükseliyor. Proje 300 milyon TL’lik bir yatırım ile hayata geçiyor.

Konumu ve sosyal donatılarıyla bölgedeki projelerden ayrışan Gümüş Panorama; 121’i hotel apartments olan 991 konut içeriyor.

Ayrıca proje 34 ticari birimi, 33 cadde mağazası, 30 dükkanlı bedesteni ve sosyal tesisleriyle yatırımcısına emsalsiz bir fırsat sunuyor.

1+1’den 4+1’e uzanan daire seçeneklerinde farklı metrekareler bulunması ev sahiplerine avantaj sağlıyor. Projede çocuklar için yaşa göre tasarlanmış oyun alanlarının yanı sıra farklı sosyal donatı alanları yer alıyor.

Gümüş Panorama 2018’de teslim edilecek

Gümüş Panorama 2018 yılında teslim edilecek. Projenin müşteri portföyünün %40-50’si Kuveyt ve Suudi Arabistan ağırlıklı.

Esenyurt’ta satılık dairelerin fiyatları son yıllarda hızla artıyor. Bölge olarak oldukça hareketli bir bölge. Türkiye’de en fazla işlem yapılan tapu dairesinin Esenyurt tapu dairesi olduğu da gelen bilgiler arasında.

Piyasada Esenyurt bölgesindeki konut satışları ile ilgili farklı bir algı olsa da ilçe sürekli gelişme kaydediyor. Esenyurt, 3. havaalanı ve 3. köprüye direkt bağlantısı olan bir ilçe konumunda yer alıyor.

2019 yılında tamamlanması beklenen metro projesi var. Ulaşım projeleri hayata geçtiğinde Esenyurt markalı ve hesaplı konut için ilk merkezlerden biri olacak. Bu nedenle Esenyurt bölgesi Beylikdüzü gibi kazançlı konut yatırımı için oldukça uygun.