Grand Rezidans Başakşehir konut projesi

Grand Rezidans Başakşehir konut projesi, Başakşehir'in en büyük konut projesi 3. İstanbul’un merkezinde yer alıyor.

Paylaş

Grand Rezidans Başakşehir konut projesi, Başakşehir’in en büyük konut projesi 3. İstanbul’un merkezinde yer alıyor.

İstanbul’un konut yatırımı ve konut projeleri konusunda en değerli lokasyonlarından biri olan Başakşehir, son yıllarda birçok markalı konut projesine ev sahipliği yapıyor. Değeri hızla artan Başakşehir, yatırım ve oturum amaçlı konut tercihlerinde İstanbul’un yeni gözdesi. İlçedeki birçok yatırım da konut fiyatlarının artmasını ve bölgenin cazibe merkezi olmasını sağladı. 3. İstanbul projesi ile dikkatleri üzerine çeken Başakşehir’de yükselecek olan Grand Rezidans projesi ilçeye ilgiyi daha da artıracak gibi görünüyor.

3. havalimanı, eğitim kurumları ve sağlık kentine yakın konumuyla Grand Rezidans, Başakşehir’in yeni çekim merkezi olacak.

Vadi manzarasına hâkim kat kat uzanan teraslarıyla bambaşka bir görünüşe sahip Grand Rezidans’ın 1+1 ve 2+1’den oluşan daireler bulunuyor. Daireler home office olarak kullanılmak için de ideal.

Suyun yenileyen enerjisiyle stres atabileceğiniz, iş çıkışı evinize gitmeden sporunuzu yapabileceğiniz, hayatınızın her anını yaşamaya değer kılacak capcanlı bir sosyal hayat 3. İstanbul Grand Rezidans’ta sizi bekliyor.

Spor alanları, buhar odası, sauna, yüzme havuzu, kafeleri ve restoranlarıyla Grand Rezidans sosyal imkanlar açısından oldukça zengin.

Asaf İş Ortaklığı, Alzamil, Fuzul Yapı, Adese, Seha Yapı işbirliği ve Başakşehir Belediyesi Güvencesinde hayata geçirilen Grand Rezidans, Başakşehir Belediyesi tarafından garanti edildiği için ayrı bir avantaj.

Taksim Meydanı’nın yaklaşık 2 katı büyüklüğündeki, dört bir yanı yeşilliklerle bezeli Kent Meydanı yeni buluşma noktanız olacak. Avrupa’nın en büyük botanik parkı bahçeniz olacak. Başakşehir’in en büyük vadisi Sular Vadisi komşunuz olacak. İstanbul’un en sağlıklı projesi Başakşehir Sağlık Kent yanınızda olacak.

Grand Rezidans ayrıcalıkları

Grand Rezidans’ta kadınlar ve erkekler için bağımsız olarak ayrı ayrı tasarlanacak 3 sosyal tesis bulunmaktadır.
Grand Rezidans, Başakşehir’de başka hiçbir projede olmayan 1,4 km’lik yürüyüş parkuruna da sahip olacak. Hobi atölyesinde kaligrafi gibi sanat programları sizi bekliyor.

Çocuklarınız PlayStation odalarında, Bilardo masalarında ve masa tenisi salonunda istedikleri gibi eğlenebilecekler.
Yüzme havuzları ve saunalar, günün sonunda gençleşip dinlenmenizi sağlar. Yorucu bir günün ardından SPA’da tam bir rahatlama yaşarsınız. Basketbol sahaları, tenis kortları, Mini futbol sahası da var.

Şehrin ana arterlerine, iş ve yaşam merkezlerine oldukça yakın bir konumda olan Grand Rezidans, aynı zamanda Atatürk Havalimanı ve 3. havalimanının da tam ortasında yer alıyor. Yeni ulaşım projeleri ile daha da cazip olacak Grand İstanbul hem yatırım hem de oturum amaçlı tercih edilebilecek.

Konumuyla da yatırımcıların gözbebeği olmaya aday olan Grand Rezidans’tan; metro, tramvay ve otobüs gibi toplu ulaşım araçlarına erişim de oldukça kolay.

Başakşehir konut projesi Grand Rezidans, Metrokent 2 dakika, TEM Otoyolu 5 dakika, E-5 12 dakika, Üçüncü Havalimanı 12 dakika, Atatürk Havalimanı 12 dakika, 3. Köprü 20 dakika uzaklıkta.

www.emlakzamani.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir