G Rotana projesi Basın Ekspres Yolu’nda

G Rotana projesi Basın Ekspres yolunda Mar Yapı ve Rotana ortaklığında 152 odalı bir otel, 17 katta toplam 153 adet rezidans olacak.

Paylaş

G Rotana projesi Basın Ekspres’te yolunda Mar Yapı ve Rotana ortaklığında 152 odalı bir otel, 17 katta toplam 153 adet rezidans olarak hayata geçiyor.

Mar Yapı, Basın Ekspres Yoluna uluslararası otel markası Rotana ile ortak olduğu G Rotana projesiyle yeni bir değer ekliyor.

Özel yönetim konseptiyle ve Rotana’nın uzmanlığı ile yatırımcısına düzenli gelir sunmayı hedefleyen G-Rotana hakkında detayları görüşmek üzere Mar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Münir Özkök ve Rotana yönetim kurulu üyelerinin katılacağı basın toplantısını 18 Kasım 2016’da gerçekleştirilecek.

G Rotana projesi Basın Ekspres otel ve rezidans şeklinde olacak

Mar Yapı ayrıca bölgede uluslararası bir otel markası olan Rotana’nın işleteceği G-Rotana inşaatını da sürdürüyor.
Proje 30 katlı bir üçgen kule şeklinde Suyabatmaz Demirel mimarlık ofisi tarafından tasarlandı. 2013 MIPIM Future Project Awards’ta ödüle layık görüldü.

G Rotana, dünyanın en büyük otel işletme gruplarından Rotana’nın işleteceği 152 odalı bir otel, 17 katta toplam 153 adet rezidanstan oluşuyor. 2 bin 500 metrekare ticari alan ve otelle rezidanslara ayrı hizmet verecek sosyal tesisler içeriyor.

Gelir garantisiyle satışasunulan G Rotana rezidansları, yatırımcıların ön taleplerini almaya başladı.
Rezidansların bir başka önemli özelliği Rotana’nın farklı ülkelerde de kullanılan bir havuz sistemi olan “Otel Apartmanları”na dahil edilebiliyor olması.

Böylece daireler projede bulunan otel odaları gibi kullanılarak yatırımcısına ek gelir de sağlayabilecek.

Rotana’nın know-how’ı, otelcilik altyapısı ve rezervasyon ağı her bir rezidansı, yüksek potansiyele sahip birer yatırım aracına çevirebilecek.