Fortis Sinanlı Kadıköy Fikirtepe’de

Fortis Sinanlı kentsel dönüşüm alanı Kadıköy Fikirtepe'de Sinanlı Yapı Yiğit Group projesi olarak hayata geçiriliyor.

Paylaş

Fortis Sinanlı Kadıköy Fikirtepe’de Sinanlı Yapı’nın kentsel dönüşüm projesi olarak hayata geçiriliyor.

Kadıköy Fikirtepe’de yükselen kentsel dönüşüm projesi, metro, metrobüs ve E-5’in yanı başında yer alıyor. Kadıköy’ün merkezine gerçek mahalle hayatını getirmeyi amaçlıyor.

Projedeki daireler Tarihi Yarımada, deniz ve Adalar manzarasına sahip. Fortis Sinanlı Kadıköy’de dairelerin yanı sıra ticari üniteler de bulunuyor. Otel konseptinde inşa edilen Kadıköy konut projesinde bir adet ofis bloku da yer alıyor. Fikirtepe’de yükselen Fortis Sinanlı Kadıköy’de konut almak isteyenler için 36 ay 0 faizle taksit imkanı sunuluyor.

Fortis Sinanlı Kadıköy 1100 konuttan oluşuyor

Yiğit Group ve Sinanlı Yapı ortaklığında Fikirtepe kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçirilen proje 30 bin metrekare alan üzerinde 6 blokta toplam bin 100 konuttan oluşuyor.

1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 konut seçeneklerinin yer aldığı Kadıköy Fikirtepe’deki  projede metrekare birim fiyatları 7 bin 900 TL’den başlıyor. Fortis Sinanlı fiyatları 420 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Yüzde 30 peşinatla konut sahibi olunabilen projede kalan konut bedeli ise şirket bünyesinde 36 ay vade farksız taksitlendiriliyor.

Aralık 2018’de konut teslimleri yapılması planlanan projede ödeme planına göre yüzde 30 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Konut bedelinin kalan yüzde 70’i ise 36 ay vade farksız taksitlendiriliyor.

Projenin sosyal olanakları;

Çocuk oyun alanları

Fitness salonu

Spa

Yüzme havuzu

Güvenlik

Otopark

Spor alanları

Yürüyüş alanları

Voleybol sahası

Basketbol sahası

Tenis kortu yer alıyor.