Emlak Konut kampanya 2 yıl ödemesiz projeler

Emlak Konut projeleri 2 yıl ödemesiz konut kampanyası Hayallerini Erteleme Türkiye kapsamında konut satın alanlar 3. yıl ödemeye başlıyor.

Paylaş

Emlak Konut kampanyası projeleri, en çok ilgi gören konut projeleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Emlak Konut Hayallerini Erteleme adında yeni bir konut kampanyası başlattı. Bu kampanya kapsamında belirlenen Emlak Konut projeleri içinden satın alınan konutlarda 2 yıl herhangi bir ödeme yok. Ödemeler 3. yıl başlıyor. Bu da konut satın almak isteyen tüketiciler için önemli bir fırsat ve yeni ev sahibi olmak isteyenler bu kampanyaya yoğun ilgi gösteriyor.

Şimdi sadece yüzde 5 peşinatla ev sahibi olmak ve ödemeye üçüncü yılda başlamak birçok tüketici için cazip. İki yılın masrafını Emlak Konut üstleniyor. Emlak konut 2 yıl ödemesiz konut kampanyası kapsamında ev alanlar yüzde 10 indirimle alıp hemen taşınabiliyor. Koronavirüs salgını nedeniyle ekonomik durumu bozulan, kendi ekonomisini dengelemekte zorluk çeken ve konut hayalleri kuranlar için kaçırılmaması gereken bir kampanya. www.emlakzamani.net

Emlak Konut GYO Hayallerini Erteleme kampanyası 26 konut projesi ile sınırlı süre için geçerli. Söz konusu kampanya; İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Konya, Denizli, ve Niğde Emlak Konut projeleri kapsıyor.

EMLAK KONUT KAMPANYA PROJELERİ HANGİLERİ?

Emlak Konut’un 2 yıl ödemesiz konut projeleri kampanyasına dahil edilen konut projeleri belli oldu. Avangart İstanbul, Avrupark Hayat, Başkent Emlak Konutları, Büyükyalı İstanbul , Cer İstanbul, Düşler Vadisi, Ebruli Ispartakule.

Evora İzmir, Evora Denizli, Gebze Emlak Konutları 3. Etap, Göl Panorama Evleri, İdealist Cadde, İstmarina, Karat 34, Koordinat Çayyolu, Köy Zekeriyaköy.

Merkez Ankara, Nidapark İstinye, Nidapark Küçükyalı, Niğde Emlak Konutları, Temaşehir Konya, Tual Adalar, Tual Bahçekent, Semt Bahçekent, Validebağ Konakları ve Yeniköy Konakları İstanbul.

Emlak Konut’un bu kampanyasının diğer konut projeleri için de örnek olması ve inşaat firmalarının konut kampanyaları düzenlemesi düşük faizli kredi avantajı ile bekleniyor. Kamu bankalarının konut kredisi faiz oranları ile ilgili kampanyaları konut satın almak isteyen birçok tüketicinin arayışa girmesini de beraberinde getirdi. Düşük faizli konut kredisi ile hayellerindeki eve sahip olmak isteyenler inşaat firmalarının konut projeleri ile ilgili son gelişmeleri yakından takip ediyor.

Emlak Konut kampanya detayları hakkında ayrıntılı bilgi almak isteyenler https://hayallerinierteleme.emlakkonut.com.tr/ sayfasını ziyaret edebilir.