Divan Residence at G Tower Basın Ekspres’te

Divan Residence at G Tower projesi projesi Mar Yapı ve Divan Grup tarafından Basın Ekspres Yolu üzerinde hayata geçiliriyor.

Paylaş

Divan Residence at G Tower projesi projesi Mar Yapı ve Divan Grup tarafından Basın Ekspres Yolu üzerinde hayata geçiliriyor.

Mar Yapı ve Divan Grup, Basın Ekspres Yolu’ndaki Divan Residence at G Tower projesini tanıttı. Mar Yapı imzası ile hayata geçirilen Divan Residence at G Tower projesinde otel konforunda yaşam imkanı sunuyor. Divan tarafından işletilecek olan proje İstanbul Avrupa yakasında Güneşli Basın Ekspres üzerinde yer alıyor.

195 milyon TL yatırımla hayata geçirilen Basın Ekspres konut projesi toplam 432 adet rezidanstan meydana geliyor. Projede 380 adet 1 oda 1 salon, 26 adet 1,5 oda 1 salon ve 26 adet 2 oda 1 salon daire seçeneği yer alıyor.

Divan Residence at G Tower teslimler 2018’de

G Tower’ın rezidans işletmesi Divan Grubu tarafından yapılacak olup Divan Residence at G Tower’dan ev sahibi olanlar Divan kalitesi ile rezidans hizmetlerini alabilecekler.

Basın Ekspres Yolu’nun en özel yerinde seçkin bir hayat yaşayacaklar. Faaliyetteki Divan otelinin hemen yanındaki arazide yükselecek rezidans binasında, otel konforunda bir hayat sürebilecek.

Metroya direk bağlantılı olan Basın Ekspres konut projesinde daire teslimlerinin 2018 yılının Eylül ayında yapılması planlanıyor. Bağcılar Basın Ekspres projesinden banka kredisi ile ya da firma bünyesinde taksitlendirerek daire sahibi olunabiliyor.

Bunun yanı sıra proje sosyal alanlar, yüzme havuzu, kapalı otopark, toplantı odaları, danışma hizmetleri, 3 bin metrekare kapalı alanda hizmet veren Boost ile yaşam kalitesini artıracak.