Demir Eko-San Sanayi Sitesi projesi nasıl?

Demir Eko-San Sanayi Sitesi, Çorlu 1’inci Organize Sanayi Bölgesi’nde 800 milyon TL’lik yatırımla hayata geçiriliyor.

Paylaş

Demir Eko-San Sanayi Sitesi, Çorlu 1’inci Organize Sanayi Bölgesi’nde 800 milyon TL’lik yatırımla hayata geçiriliyor.

Demir Eko-San, Tekirdağ Organize Sanayi Sitesinde 242.400 M2’lik alanda yer alıyor. İçerisinde 362 imalathane, 65 dükkan, 2000 kişilik Fuar-Kongre-Balo-Toplantı salonu, toplam 7 blok mevcut.

Kendi suyunu kendi çıkaran, güneş panelleri ile kendi enerjisini üreten sürdürülebilir bir projedir. Bloklar arası 30 m genişliği ve imalathanelerde 12 m tavan yüksekliği ile üretici dostu bir proje olarak öne çıkıyor.

242 bin 400 metrekarelik alan üzerinde, 6 blok halinde yükselecek olan projede 362 adet ruhsatlı imalathane, 65 dükkân yer alacak.

Ayrıca 3 bin kişilik fuar, kongre, balo, toplantı salonları, sosyalleşme imkânı sunan kafe ve restoranlardan oluşan, yaşamı ve ticareti içinde barındıran bir çekim merkezi olacak. Metrekare satış fiyatları 3bin 900 TL ile 7 bin 500 TL arasında olan projede satışlar başladı.

Sanayi Sitesi projesinde Çevre Temizlik Vergisi muafiyeti, Emlak Vergisi muafiyeti, Gümrük Vergisi muafiyeti bulunuyor. Bunların dışında ayrıca indirimli elektrik temini, indirimli su imkanı, yüksek ve geniş depolama ve imalat alanları gibi bir çok fırsatta sunuluyor.

İstanbul’a 30 dakika, Tekirdağ Limanı’na 25 dakika mesafede bulunuyor. Proje ayrıca İstanbul Havalimanı 40 dakika, Çorlu Havalimanı’na 2 dakika mesafede yer alıyor.

Türkgücü Mah. Yılmaz Alparslan Cad. No:25 Çorlu 1 OSB Çorlu/Tekirdağ

Emlak Haber Sitesi – www.emlakzamani.net