Dap Yapı Adam Kule Dragos konut projesi

Dap Yapı Adam Kule Dragos konut projesi Dap Yapı tarafından İstanbul Maltepe Dragos'ta hayata geçiriliyor.

Paylaş

Dap Yapı Adam Kule Dragos konut projesi Dap Yapı tarafından İstanbul Dragos’ta hayata geçiriliyor.

Dap Yapı imzasıyla İstanbul Dragos’ta konumlandırılan ve konseptini “insan”dan alan “Adam Kule” projesi, özgün mimarisiyle ihtişamlı bir dünyanın kapılarını aralıyor.

Yerli ve yabancı yatırımcılar tarafından tercih edilen projenin yüzde 47’si ön talep aşamasında satıldı. Projeye Alman, Danimarkalı, İngiliz, Azeri, Kuveytli ve Dubaili hukuk, bilişim, reklam ve danışmanlık firmaları yoğun ilgi gösterdi. Adam Kule’de satışların yüzde 30’u yabancı yatırımcılar tarafından gerçekleşti. Projede ofislerin yüzde 66’sı lansman kısa bir süre sonra sahiplerini buldu.

Dap Yapı Adam Kule Maltepe’nin çehresini değiştirecek

Adam Kule, bölgenin çehresini değiştirecek ve Maltepe Rekreasyon Projesine olan yakınlığıyla yatırımcısı için çok cazip olacak. İnşaatı tamamlanmak üzere olan İstinaf Mahkemesi ve sahildeki 1 milyon 200 bin m2’lik dolgu alanının aktif şekilde hayata geçmesi ile sahiplerine sağladığı yüksek prestijin yanı sıra yüksek kazançla da ilk tercih olarak öne çıkıyor.

27 katlı tek kulede 254 bağımsız birimden oluşan Adam Kule; home ofis, ofis ve rezidanslardan oluşuyor. İlk 8 katında ofis ve home ofisler yer alıyor. 1+0 ve 1+1 gibi daire yapılarına sahip projede isteğe göre dairelerin birleştirilmesi sağlanabiliyor.

Maltepe Dragos’ta hayata geçirilen Dap Yapı Adam Kule adlı proje; toplu ulaşım ve sahil gibi yerlere 10 dakika mesafede bulunuyor.

Dap Yapı Adam Kule, Maltepe Rekreasyon Projesi’ne olan yakınlığıyla da yatırımcısına büyük değer vaat ediyor. Şehrin merkezinde elit bir yaşam seçenekleriyle bütünleşmek için Adam Kule sizleri bekliyor.

Satışların devam ettiği Adam Kule projesinde 2017 ya da 2018’de teslimlerin yapılması planlanıyor. Oyuncu Başak Parlak’ın marka yüzü olduğu Dap Yapı reklamı ilgi görüyor.