Cennet Koru Küçükçekmece konut projesi

Cennet Koru Küçükçekmece konut projesi Keleşoğlu İnşaat tarafından Küçükçekmece Gölü’ne hakim bir manzarada yükseliyor.

Paylaş

Cennet Koru Küçükçekmece konut projesi Keleşoğlu İnşaat tarafından Küçükçekmece Gölü’ne hakim bir  manzaradaki konumuyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Ailelerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanan Cennet Koru’da her katta iki daire olmak üzere toplam 408 adet konut yer alıyor. 1+1, 2+1, 3+1, 3+1 teraslı, 3+1 dubleks, 4+1, 5+1 ve 5+1 dubleks dairelerden oluşan Cennet Koru, çam ağaçları ve eşsiz göl manzarasıyla sizleri bekliyor.

21 bin metrekarelik geniş peyzaj alanına sahip olan Cennet Koru projesin 8 adet 1+1 daire, 110 adet 2+1, 232 adet 3+1, 4 adet 3+1 teraslı daire bulunuyor. Projede ayrıca 16 adet 3+1 dubleks daire, 28 adet 4+1 daire, 2 adet 5+1 daire ve 8 adet 5+1 dubleks daire bulunuyor. Kesintisiz göl, deniz ve koru manzarası sunan Cennet Koru’da 700 araçlık geniş bir otopark yer alıyor.

Cennet Koru Küçükçekmece konut projesi Koru Florya AVM’ye, Atatürk Havalimanı’na, Küçükçekmece Soğuksu Macera Parkı’na çok yakın konumda. Küçükçekmece Gölü’nün dibinde olan proje Küçükçekmece’deki yeni yatırımlarla daha da değer kazanacak.

Cennet Koru Küçükçekmece prim yapacak

Küçükçekmece’de son yıllarda en çok prim yapan bölgeler arasında Beşyol, Tepeüstü, Yeşilova, Cennet Mahallesi geliyor. Bu semtlerde yeni konut stokunda metrekare bazında birim fiyatların eski konut stokuna göre 2-3 katına çıktı.

Küçükçekmece’nin en güzel lokasyonlarından birinde hayata geçen Cennet Koru prim yapmaya çok müsait bir konut projesi. Projeden daire satın alanlar Küçükçekmece Gölü’nün eşsiz manzarasını her daim izleyebilecek.

İlerleyen zamanlarda bölgede yeni AVM yatırımlarının gerçekleşmesi de bekleniyor.  Küçükçekmece’ye yapılacak 3 yeni metro hattı ile Küçükçekmece’deki emlak piyasası daha da hareketlenecek. İstanbul’da konut yatırımı için en cazip ilçelerden biri olan Küçükçekmece ulaşım ağlarının yaygınlaşması ile daha çok prim yapacak.

Yeni metro projeleri ile Küçükçekmece –Tuzla 94 dakikaya inecek. Küçükçekmece-Taksim 35 dakika ve Küçükçekmece-Aksaray arasının 29,5 dakikaya düşecek. Yine Küçükçekmece Sefaköy’den geçmesi planlanan havaray projesi ile Küçükçekmece’de satılık daire fiyatları daha çok yükselecek.