Burç İstanbul projesi Beylikdüzü’nde

Burç İstanbul konut projesi Beylikdüzü'nde MHM Yapı tarafından 40 katlı tek blok şeklinde hayata geçiriliyor.

Paylaş

Burç İstanbul konut projesi, Beylikdüzü’nde MHM Yapı tarafından 40 katlı tek blok şeklinde hayata geçiriliyor.

İstanbul’da markalı konut projesi üssü olan Beylikdüzü’nde hayata geçen konut projesinde toplam 300 konut yer alıyor. MHM Yapı Burç İstanbul projesinde konutların tamamı 107 metrekare 2+1 dairelerden oluşuyor. Projede modüler sistem sayesinde 3+1 daire oluşturmak mümkün oluyor.

Burç İstanbul projesi fiyatları ise 647 bin 511 TL’den başlıyor 922 bin 768 TL’ye kadar yükseliyor. Metrekare birim fiyatı 7 bin TL’den başlangıç gösteren projede banka kredisi ile konut sahibi olunabiliyor.

E-5 Otoyolu üzerinde yükselen MHM Yapı konut projesinde konut teslimlerinin 2017 sonunda yapılması planlanıyor.

Karma konseptte tasarlanan projede konutların yanı sıra ticari alanlar da yer alıyor.

Her katta 9 dairesi bulunan bu yeni konut projesinde müşterinin isteğini göre 2+1 daireler 3+1 olarak genişletilebiliyor.

Konut projesinde daire sahiplerine merket, spor salonu, hastane, okul, avm, restoran ve 7/24 güvenlik hizmeti sağlanıyor. Projenin avm alanı 3 bin metrekare, otopark alanı ise 15 bin metrekare olarak belirtiliyor.

Burç İstanbul Beylikdüzü fiyat listesi

Burç İstanbul fiyat listesi kapsamında metrekare birim fiyatı 7 bin TL. Proejde daire fiyatları 647 bin 511 TL ile 992 bin 768 TL arasında değişiyor

Beylikdüzün’de ilgi görmesi beklenen konut projesinde daire sahiplerine merket, spor salonu, hastane, okul, avm, restoran ve 7/24 güvenlik hizmeti sağlanıyor.

Beylikdüzü’nde yükselen bu konut projesinde avm alanı 3 bin metrekare, otopark alanı ise 15 bin metrekare olarak belirtiliyor. Beylikdüzü, B.Çekmece, Esenyurt Kavşağından Tüyap’a ve Ramada Otel’e gelmeden hemen önce yer alıyor.