Bulvar Loft projesi Ankara’da yükseliyor

Bulvar Loft, Ankara’da konut piyasasının yükselen yıldızı İncek Bölgesi’nde yeni bir cazibe merkezi olacak.

Paylaş

Levent Loft ve İncek Loft’un ardından Akfen İnşaat’ın üçüncü temalı konut projesi olan Bulvar Loft, Ankara’da konut piyasasının yükselen yıldızı İncek Bölgesi’nde yeni bir cazibe merkezi olacak.

İller Bankası arazisi üzerinde, yaklaşık 37 bin metrekarelik alanda projelendirilen Bulvar Loft yatırımcısına sunduğu cazip fırsatlarla dikkat çekiyor. Lansman öncesinde ön talep toplayan Akfen İnşaat şimdiden 150 adet konutun satışını gerçekleştirdi.

Bulvar Loft “Yeni Ankara”nın sembolü olacak

Bulunduğu coğrafi konum, üniversitelere ve kentin yeni yaşam alanlarına olan yakınlığı nedeniyle adeta yeni bir Ankara’nın yaratıldığı İncek bölgesinde konumlanan proje, sunduğu daire tipleri ve imkânlarla da dikkat çekiyor.

Toplam 6 blokta, 16 farklı daire tipi bulunan projede; 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olmak üzere, brüt 66 m2 ile 350 m2 aralığında değişen toplam 822 adet konut bulunuyor. Projedeki konutların fiyat aralığı ise 290 bin ile 1 milyon 378 bin TL arasında.

“Flexi Loft” ile vade farksız, kişiye özel ödeme planı

Kasım 2018’de teslimleri yapılması planlanan Bulvar Loft Projesi’nde, daire sahibi olmak isteyenlere; yüzde 15 peşinat ile vade farksız kişiye özel; 24 aylık ödeme planları sunuluyor.

Akfen İnşaat’ın özel olarak geliştirdiği, ödeme planlarının kişiye özel olarak esnetilebildiği “Flexi Loft” çerçevesinde, Bulvar Loft müşterileri, % 15 peşinatla başlayan, taksit, ara ödeme blok ödeme miktarlarına kendilerinin karar verdiği, limitsiz esneklikte bir ödeme imkanına kavuşuyor.

Ankara’nın yüksek prestijli üniversite ve lise kampüslerine yakın bir konumda olan, yeşilin içinde ana ulaşım arterlerine yakın Bulvar Loft; Çayyolu, Çankaya, İncek, Eymir, Mogan ve Gölbaşı yönü olmak üzere, kent manzaralı bir yaşam alanı sunuyor.

Bulvar Loft Ankara konut projesinde neler var?

Bir konut projesinden çok daha fazlasını vaat eden Bulvar Loft Ankara, peyzaj alanları, sosyal hayatı canlandıracak sosyal donatı ve ticari alanları ile tüm Ankaralıların yeni buluşma mekânı olmayı hedefliyor.

Fitness center, kapalı yüzme havuzu, güneşlenme terası, açık satranç, basketbol, boccia sahaları gibi sosyal donatı alanları bulunan, hobi odası, cep sineması, paten pisti, güneş bahçesi, fire pit alanları ile insanların sosyal hayatına renk katacak Bulvar Loft’da, yaklaşık 10 bin m2’lik ticari alanda konumlandırılan; gurme restoranlar, eczane, kuru temizleme, mağazalar ve banka şubelerinin yer alacağı bir yaşam merkezi de hayata geçirilmiş olacak.

Farklı sosyal aktivite alanları sayesinde, sakinlerini değişik spor dallarıyla tanıştırarak yeni hobiler edinebilme imkânı sunan Bulvar Loft, Akfen İnşaat’ın yeşile, doğaya ve çevreye verdiği önemin de göstergesi olacak. Proje içerinde yer alan türlü ağaçlar ve bitkiler sayesinde metropol kirliliğinden uzak, yeşile doymuş bir yaşam vaat ediliyor.

Bulvar Loft Ankara rakamsal veriler

Toplam proje alanı 37.000 m2
Toplam inşaat alanı ise 175.000 m2
Projede, 5 ana grupta, 16 farklı daire tipi bulunmakta. (1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1)
822 konut
Konut Brüt m2 aralığı 66 m2 ile 350 m2 aralığında.
Projede daire fiyatları, 290 bin TL ile 1 milyon 378 bin TL arasında.
Projede şu ana kadar 150 adet konutun satışı gerçekleşti.
Bulvar Loft’ta yılsonuna kadar % 60 oranında konut satışın lansman döneminde tamamlanması planlanıyor.
Bulvar Loft projesinin 2018 Kasım ayında tamamlanması hedefleniyor.
Şu ana kadar 80 milyon TL’lik satış gerçekleştirildi.