Bulut Orman projesi İzmir’de yükseliyor

Bulut Orman projesi Çeşme, Sığacık, Kuşadası gibi önemli tatil beldelerine son derece yakın bir bölgede yer alıyor.

Paylaş

Bulut Orman projesi Çeşme, Sığacık, Kuşadası gibi önemli tatil beldelerine son derece yakın bir bölgede yer alıyor.

Bulut Orman projesi, Tanyer İnşaat tarafından Narlıdere’de imarlı bölgenin tam sınırında, çam ormanının başlangıç çizgisinde 5 bin metrekare arsa üzerinde inşa ediliyor. Konutların hem vadiye, hem İzmir Körfezi manzarasına hakim, güney tarafı ise tamamen çam ormanına bakıyor.

Bulut Orman projesi ulaşım ağlarına yakın bir konumda bulunuyor. 30 dakikadan kısa sürede Narlıdere’ye otoban girişine ulaşma imkanı var. AVM’lerin yoğun olduğu Balçova’ya, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne 10 dakika mesafede yer alıyor.

Bulut Orman doğa ile iç içe yaşam sunacak

Proje, sosyal donatılar açısından ve konumu itibariyle de sakinlerine doğa içinde yaşama olanağı sunuyor. İzmir konut projesi kapalı ve açık otoparkı, güvenliği olan güzel bir site ve toplamda 120 adet daireden oluşuyor.

Bulut Orman projesinde 1+1, 2+1, 3+1 daire seçenekleri var. Farklı büyüklüklerde toplam 120 daire yer alıyor. Projede akıllı ev sistemi kullanılacak.

24 ay sonra teslim edilecek projede dairelerin yüzde 75’i satıldı. Satılan konutların büyük çoğunluğu İstanbul ve Ankara başta olmak üzere İzmir’e yerleşmeyi düşünenler tarafından tercih ediliyor.

İstanbul, İzmir Otoyolu’nun ilerliyor olmasının bu kentteki nitelikli projelere son zamanlarda ilgiyi artırdı.

İzmir’in sakinliği ve doğa ile iç içe olmasının yanı sıra tatil beldelerine yakın olması özellikle İstanbul’un aşırığı yoğun trafiğinden bıkmış ya da emekli olanların ilgisini çekiyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir