Bostancı Deluxe konut projesi Bostancı’da

Bostancı Deluxe konut projesi Kadıköy Bostancı'da Yapıen İnşaat tarafından tek blok şeklinde hayata geçiriliyor.

Paylaş

Bostancı Deluxe konut projesi Kadıköy Bostancı’da Yapıen İnşaat tarafından tek blok şeklinde hayata geçiriliyor.

Anadolu Yakası konut projeleri bakımından İstanbul’da en çok talep gören yerlerin başında geliyor. Son yıllarda kentsel dönüşüm çalışmaları ile çehresi hızla değişmeye başlayan Kadıköy’de birçok yeni konut projesi yükseliyor.

Fikirtepe kentsel dönüşüm projelerinin yanı sıra Bostancı, Bağdat Caddesi gibi lokasyonlarda da önemli projeler hayata geçiriliyor. Yapıen İnşaat tarafından İstanbul’un en gözde semtlerinden Bostancı’da inşa edilecek olan Bostancı Deluxe için ön talep toplama süreci başladı.

25 yıldır faaliyet gösteren Yapıen İnşaat, İstanbul’daki ilk konut projesi olan Bostancı Deluxe ile taçlandırıyor. Tek blok üzerinde 61 konuttan meydana gelen Bostancı Deluxe’de 1+1 dublex, 2+1, 3+1 ve 4+1 dublex daire seçenekleri bulunuyor. Dairelerin büyüklüğü 94 ile 209 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Projede 3+1 daireler isteğe göre 2+1 dairelere dönüştürülebiliyor.

Bostancı Deluxe konut projesi

Bostancı konut projesi 2 bin 200 metrekare üzerinde yer alacak. Yüzde 70’inin yeşil alana ayrıldığı proje toplam 15 kattan oluşacak. Projede 11’inci ve üzeri tüm dairelerin adaları gören deniz manzarasına sahip olacağı belirtildi.

Yapıen İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Celal Koçer, bugüne kadar bin konut ürettiklerini belirtti. Türkiye’nin birçok şehrinde edindikleri deneyimlerini İstanbul’a taşıdıklarını da ifade etti.

İstanbul’daki kentsel dönüşüm projelerindeki hareketlilik nedeniyle Bostancı’ya geldiklerini bildiren Koçer, “İstanbul marka bir şehir, biz de bu şehrin merkezi yerlerinde marka projelerle yer alacağız” dedi.

Bostancı İskelesi’ne beş dakika mesafede bulunan ve Mart 2018’de teslim edilecek olan projenin kısa bir sürede konut sahiplerine teslim edilmesi hedefleniyor. Bir kentsel dönüşüm projesi olan Deluxe Bostancı projesine başlayan firma, sınırlı sayıdaki daireleri için ön talep topluyor.

İstanbul Bostancı’da hayata geçirilen Bostancı konut projesi, merkezi noktalara yakınlığıyla öne çıkıyor. Ulaşım aksları üzerinde yer alan yeni konut projesi, Bostancı İskelesi’ne beş dakika mesafede konumlanıyor. Bostancı Deluxe, modern mimarisi ve dizaynı ile bölgenin gözbebeği olmaya hazırlanıyor.

Konut fiyatlarının hızla arttığı, birçok bölgenin prim yaptığı İstanbul’da Anadolu Yakası’ndaki projeler her zaman daha fazla değer kazanıyor. Anadolu Yakası kentsel dönüşüm projeleri ile modern bir görünüme kavuştuğu gibi değer de kazanıyor. Kadıköy konut projeleri ve kentsel dönüşüm projeleri ile hızla değişen ilçeler arasında ilk sırada. Markalı konut projeleri Kadıköy’e artı değer katıyor. Anadolu Yakası yeni metro projeleri ile daha fazla değer kazanacak, bu bölgeye konut yatırımı yapanlar daha kazançlı çıkacak.

Metro istasyonuna ve minibüs yoluna iki dakika E-5 kara yoluna ise üç dakika mesafe bulunan konut projesi, Bağdat Caddesi’ne çok yakın bir mesafede yer alıyor. www.emlakzamani.net İstanbul Anadolu Yakası konut projeleri ile ilgili en güncel haberleri sitemizden takip edebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir