Başyapıt Dragos Maltepe konut projesi

Başyapıt Dragos konut projesi İstanbul Anadolu Yakası'nın gözde ilçelerinden Maltepe'de Başyazıcı Grup tarafından hayata geçiliriyor.

Paylaş

Başyapıt Dragos konut projesi İstanbul Anadolu Yakası’nın gözde ilçelerinden Maltepe’de Başyazıcı Grup tarafından hayata geçiliriyor.

Maltepe, Anadolu yakasında markalı konut projeleri ile adından sıkça söz ettiren ilçelerin başında geliyor. Maltepe’de birçok yeni konut projesi yükseliyor.

Başyazıcı Grubu tarafından hayata geçirilen Başyapıt Dragos Maltepe projesi İstanbul Anadolu yakasında Maltepe’de yer alıyor. Başyapıt Dragos projesi 26 ve 3 katlı 2 blok halinde yükseliyor.

Maltepe konut rojesinin 26 katlı bloğunda 141 adet konut ve 8 adet dükkan yer alıyor. 3 katlı bloğunda ise komple açık ofis ve tek bağımsız bölüm bulunuyor.

Başyapıt Dragos Maltepe 2018’de teslim

31 bin 202 metrekare inşaat alanına sahip olan Başyapıt Dragos projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçenekleri yer alıyor. Projenin yüzde 60’ı 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde dizayn edildi.

Ocak 2017 tarihinde satışa çıkması planlanan Başyapıt Dragos projesinde fiyatlar ve ödeme seçenekleri henüz açıklanmadı. Projede daire teslimlerinin 2018 yılının Aralık ayında yapılması planlanıyor.

Yatırımcısına yüksek prim getirecek olan projede lansmana özel kampanya uygulanıyor.  Maltepe konur projesi merkezi konumuyla şehrin içinde bulunan fakat donatılarıyla sakin ve huzurlu bir yaşam vaat ediyor. Proje minibüs caddesine 1 dakika, sahil yoluna 5 dakika, E-5’e 5 dakika, Kartal Adliyesi’ne 10 dakika mesafede yükseliyor.

Projede zengin sosyal olanakları, dükkanları ve çocuklar için temalı oyun parkları bulunuyor. Fitness merkezi, yüzme havuzu, 3 katlı otoparkı, ve ofis olarak da kullanma imkanı bulunan toplantı salonuyla 2018 Ağustos ayında teslim ediliyor.