Başkent Emlak Konutları projesi Ankara’da

Başkent Emlak Konutları konut projesi Emlak Konut GYO tarafından Ankara Çankaya Mühye’de hayata geçirilecek.

Paylaş

Başkent Emlak Konutları projesi Emlak Konut GYO tarafından Ankara Çankaya Mühye’de hayata geçirilecek.

Başkent Ankara’nın en önemli lokasyonlarından biri olan Çankaya ilçesinin Mühye Mahallesi’nde inşa edilen “Başkent Emlak Konutları”  202 bin metrekare tutarında dev bir alan üzerinde tpplamda 1.504 bağımsız bölüm halinde hayata geçiriliyor.

“Başkent Emlak Konutları” projesi dahilinde yer alacak daire tipleri arasında ise, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 dubleks ve 6+1 dubleks daireler bulunacak. Toplam 1.478 adet konut ile birlikte 26 adet ticaret birimin bulunduğu projeye şimdiden büyük ilgi ve alaka ile karşılaştı.

Emlak Konut GYO tarafından bir kentsel dönüşüm projesi olarak yapımı devam eden projede er alan 1.504 bağımsız bölüm var. Proje dahilindeki dönüşümle hak sahiplerine verilmek üzere planlanan 492 konut daha mevcut.

Mustafa Ceceli’nin reklamlarında oynadığı Ankara yeni konut projesi ilk günden yoğun talep gördü. Satışa sunulan 1504 konut ile ilgilenenler internetten ve telefondan bilgi almaya yöneldi.

Başkent Emlak Konutları zengin sosyal alanlara sahip

Başkent Emlak Konutları’nın genelinde temalı çocuk oyun alanları, engelli çocuk oyun alanları, yürüyüş ve bisiklet yolları, çeşitli hobi alanları, süs havuzları, oturma alanları bulunuyor.

Başkent Emlak Konutları’nda 2 adet kapalı havuz, 2 adet kapalı çocuk havuzu, 2 adet fitness alanı ile birlikte farklı etkinliklerin yapılacağı stüdyolar, buhar odası, sauna gibi alanların da içinde yer aldığı kapsamlı bir sosyal merkez oluşturuluyor.

Bitkisel düzenlemelerle projedeki alanın birçok yerinde peyzaj çalışması ile yeşil ile iç içe bir proje planlandı. Başkent Emlak Konutları’nın sosyal donatı kapsamında 3 adet cami, 1 adet ilköğretim okulu, 1 adet sağlık tesisi ve 48.000 metrekare içerisinde park alanı site sakinlerinin hizmetinde olacak.

Başkent Emlak Konutları projesindeki tüm parsellerde açık ve kapalı otoparklar bulunurken kapalı otopark alanları binalar ile direk bağlantılı olacak şekilde tasarlandı. Yere kadar uzanan camlar ile konut içlerinde aydınlık ve ferahlık oranı arttırılırken, temperli lamine camlar tercih edilerek güvenlik önlemleri alındı.

Başkent Emlak Konutları fiyatları

Ankara Emlak Konut projesi fiyatları en çok merak edilen konular arasında. Projede satışa sunulan daire fiyatları ve ödeme koşullarında yüzde 10 peşinat ödemesi ve 15 yıl vade var.

Ankara Emlak Konutları projesinde ev sahibi olmak isteyenler ayda 850 TL gibi bir para ödeyerek yeni bir eve sahip olabilecekler.

Satışa sunulan evler için oluşturulan cazip ödeme koşullarının bulunduğu projede ödemeler ise teslimden sonrasında başlıyacak.

Başkent Emlak Konutları Ankara projesindeki daire fiyatları ise 396 bin TL ile 1 milyon TL arasında değişiyor.