Başakşehir Merkez Çarşı kazandıracak

Emlak Konut güvecesi ile inşa edilen Başakşehir Merkez Çarşı cadde mağaza ve dükkanları 150 bin TL’den 28 Ağustos’ta açık artırmaya çıkıyor.

Paylaş

İstanbul’un son yıllarda en çok değerlenen ilçelerinden Başakşehir’de inşa edilen kent meydanındaki Başakşehir Merkez Çarşı yatırımcılara önemli fırsatlar sunuyor. Başakşehir Merkez Çarşı etrafında dev bir şehir parkı var. Metro, tramvay, havaray, hastaneler, okullar, resmi kurum alanları, içerisinde hayvanat bahçesi barındıran 380 bin metrekarelik dev şehir parkı gibi yatırımlara yer alıyor.

Başakşehir Merkez Çarşı,  Başakşehir’deki resmi kurum alanları ve merkez lokasyonda yer alacak donatılara komşu konumda inşa ediliyor. 33 metrekareden 1600 metrekareye kadar farklı büyüklülüklerde ve tamamı cadde dükkanı ve mağazası olan projedeki dükkanlar 6 metreye kadar çıkan kat yükseklikleriyle de dikkat çekiyor.

Proje civarında özel hastane, botanik şehir parkı ve İkitelli Entegre Sağlık Kampusü yolu, tramvay durağı, meydan ve resmi kurum alanlarının bulunuyor.

Başakşehir Merkez Çarşı 150 bin TL’den başlıyor

7 gün 24 saat yaşayacak bir yaya ve araç trafiğine sahip olan Başakşehir Merkez Çarşı projesinde yer alan dükkanlarınyüzde 18 KDV dahil , 150 Bin liradan başlayan fiyatları var. 10 yıla yayılan ödeme planıyla Emlak Konut güvencesi yatırımcılar için avantaj.

Makro-Akyapı İcra Kurulu Üyesi Mahmut Asmalı, “Kampanya şartlarıyla dükkanların başlangıç fiyatları biraraya gelince, tarihi bir fiyatla tarihi bir fırsat ortaya çıkıyor. 1+0 daire dahi alınamayacak bir fiyata %18 KDV de dahil olmak üzere 150 Bin TL den başlayan fiyatlara kadar çektik. Emlak Konut da ödemeyi 10 yıla yaydı. Bu sayede 875 TL aylık taksitle, Başakşehir Merkez Çarşı projesi ile ülkesine güvenen  vatandaşlarımızın yarınlarına yatırım yapmasını hedefledik” diyor.

Kampanyaya katılım için Basaksehirmerkezcarsi.com üzerinden önbaşvuru yapılması gerekiyor. Bu projeden dükkan sahibi olmak isteyen vatandaşlar 26 Ağustos’a kadar yapıp, 100 TL karşılığında açık artırma şartnamesini almaları gerekiyor. 28 Ağustos Pazar günü saat 12’deyse açık artırmada kendilerinin ya da noter üzerinden vekalet verdikleri, vekillerinin hazır bulunmaları gerekiyor. Katılım için başka bir ön şart aranmıyor.

Başakşehir Merkez Çarşı Orta gelirliye yatırım fırsatı

Vatandaşların Emlak Konut’un himaye ve denetiminde şeffaf bir satışla bu fırsattan eşitçe yararlanabilmesi adına açık artırma yapılıyor. Bu fiyatlar ve ödeme koşullarıyla özellikle orta gelir grubundaki vatandaşların yarınlarına yatırım yapabilmesi için önemli bir adım.