Avrupark Bahçekent projesi Bahçekent’te

Avrupark Bahçekent projesi Bahçekent bölgesinde Emlak Konut GYO güvencesiyle, Cihan İnşaat ve Konut Yapı tarafından hayata geçiriliyor.

Paylaş

Avrupark Bahçekent projesi Bahçekent bölgesinde Emlak Konut GYO güvencesiyle, Cihan İnşaat ve Konut Yapı tarafından hayata geçiriliyor. Projede 1394 konut bulunuyor.

Avrupark, Yeni İstanbul’un tam kalbinde yer alan Bahçekent’te yükseliyor.  Avrupark’taki tüm bloklar birbirinin önünü kapatmayacak şehilde İstanbul’un dev şehir parkı olan Hayat Park manzarasına ya da peyzaj alanlarına bakıyor.

Yeni İstanbul, 3. Havalimanı’ndan, TEM Otoyolu’na, Kuzey Marmara Otoyolu’ndan Kanal İstanbul Projesi’ne kadar birçok önemli noktanın ev sahibi.

Son yıllarda Emlak Konut öncülüğünde kurulan ve inanılmaz bir gelişme gösteren Bahçeşehir, Ataşehir ve Kayaşehir gibi mega kentlerin bugün geldiği nokta, Bahçekent’in ve Avrupark’ın sahip olduğu potansiyeli anlatmak için yeterli.

160 bin metrekarelik dev şehir parkına komşu olan Avrupark projesinde bloklar birbirinin manzarasını ve güneş ışığını kapatmayacak şekilde tasarlandı.

Avrupark Bahçekent projesi avantajlı

TEM Otoyolu ve yeni yapılacak Kuzey Marmara Otoyol bağlantı yolları üzerinde yer alan Avrupark, Bahçeşehir’e 5 dakika mesafede yer alıyor. Avrupark aynı zamanda 3. Havalimanı ve Kanal İstanbul Projesi’ne yakın konumuyla da kısa sürede hayatınızı ulaşım olanakları açısından kolaylaştıracak.

Bahçekent’in lokasyon itibariyle birçok avantajı var. Birincisi; Bahçeşehir’in yanıbaşında yer alıyor. Dolayısıyla Bahçekent, Bahçeşehir’in ikinci etabı gibi de düşünülebilecek bir proje. Esenyurt gişeler Hadımköy gişeler olmak üzere iki tem gişesinden ulaşım sağlanabiliyor.

Avrupark Bahçekent, 3. Havalimanı’na 30 km, Kanal İstanbul’a 3,5 km, Planlanan Metro Hattına 3,5 km ve Banliyö Tren Hattına 1,2 km uzaklıkta yer alıyor.

Bahçekent bölgesinde inşa edilen Avrupark Bahçekent projesi 1.394 konut ve 84 ticari üniteden oluşuyor. 78 bin 640 metrekarelik alana kurulan proje, 160 bin metrekarelik dev bir şehir parkına oldukça yakın. Avrupark projesinde 1+1’ler 64-73 metrekare, 2+1’ler 100-120 metrekare, 3+1’ler 145-160 metrekare, 4+1’ler ise 174-185 metrekare olarak tasarlandı. Projede 1+1’ler tükendi.

Daire fiyatları m2 olarak ortalama 2600-2700 lira. Tabii katına göre, baktığı cepheye göre, şerefesiyle değişebiliyor bu fiyatlar. M2 fiyatı maksimum 2800 lira. Şimdilerde ise fiyat 3 bin 500 lira olarak hesaplanıyor.