Avcılar Garden Bayburtlu İnşaat konut projesi

Paylaş

Avcılar Garden projesi Bayburtlu İnşaat tarafından Mehmet Baydar Lisesi’nin hemen yanında bulunan Kalekim fabrikasının arsası üzerine kuruluyor.

İnşaat sektörünün son yıllarda gözde lokasyonlarından biri olan Avcılar markalı konut projelerine ev sahipliği yapmaya başladı. Ulaşım ağlarına yakınlığı ile öne çıkan Avcılar, kentsel dönüşüm ve yeni inşaat projeleri ile emlak sektörünün aktif olduğu yerlerin başında geliyor.

10 bin metrekarelik arsa üzerine kurulan Avcılar’daki Avcılar Garden projesi 4 blok şeklinde tasarlandı ve toplam 182 daire içeriyor. Projede yer alan bloklar az katlı olarak inşa ediliyor. Avcılar Garden projesinde 2+1 daireler 121 ila 132 metrekare, 3+1 daireler 159 metrekare büyüklüğe sahip.

Avcılar Garden 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşuyor

Avcılar konut projesinin sosyal donatıları arasında, 7/24 güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, açık otopark bulunuyor. Ayrıca açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, sosyal tesis, fitness center, spor salonu, sauna, türk hamamı, cafe, çocuk parkı, yeşil alan, yürüyüş yolları da var.

Avcılar’da inşa edilen en yeni konut projesi olan Avcılar Garden, bir yaşam projesi olarak tasarlandı. Projede sadece 2+1 ve 3+1 tipindeki dairelere yer verildi. İki etapta planlanan projenin ilk etabında satışlar bir süredir devam ediyor. Projede deniz manzarasına sahip daireler de bulunuyor.

Avcılar konut projesinde teslimler 2019 yılında yapılacak. Projede satışlar başladı. Avcılar konut projesinde satışlar yüzde 30 peşinatla 24 ay sıfır faizle vade yapılıyor.