Areon Boğaziçi Evleri Bodrum’a yapılıyor

Areon Boğaziçi Evleri Bodrum’da bugüne kadar 1.800 konuta imza atan Areon Yapı'nın bölgedeki 16. projesi olarak Eylül ayında başlıyor.

Paylaş

Areon Boğaziçi Evleri Bodrum’da bugüne kadar 1.800 konuta imza atan Areon Yapı’nın bölgedeki 16. projesi olarak Eylül ayında başlıyor.

Şifalı Talassoterapi havuzu da dahil olmak üzere dört yüzme havuzu var. Ayrıca golf ve diğer spor alanları, 10 dönümlük koru, çocuk parkı, marketi, restoranı ve daha pek çok sosyal alanı bulunuyor. Butik projenin Aralık 2018’de teslim edilmesi hedefleniyor.

Bodrum-Milas yolu üzerinde Boğaziçi Mahallesi‘nde konumlanan Areon Boğaziçi Evleri, sakin ve huzurlu bir yaşam isteyenler için Eylül ayında start alıyor.

57 bin metrekarelik alanın 38 bin metrekaresinin yeşil alan ve sosyal tesis olarak ayrıldığı butik projede, 3 katlı 38 blok ve 2 katlı 35 blokta toplam 294 konut bulunuyor.

Teraslı 1+1 daireler ve hem balkonlu hem de bahçeli 2+1 dubleks dairelerden oluşan Areon Boğaziçi Evleri’nin Aralık 2018’de teslim edilmesi planlanıyor.

Areon Boğaziçi Evleri 950 TL taksitle Bodrum’da yazlık fırsatı

Peşinat ve ara ödeme olmadan 120 ay taksit imkanı sunulan Areon Boğaziçi Evleri’nde, 950 TL’den başlayan taksitlerle 1+1 daire almak mümkün. 1.800 TL’den başlayan taksitlerle ise 2+1 dubleks daire sahibi olmak mümkün.

Areon Boğaziçi Evleri’nde, teraslı 1+1 daireler 160 bin TL’den, hem balkonlu hem de bahçeli 2+1 dubleks daireler ise 300 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Şifalı Talassoterapi havuzu

Projenin kapalı yüzme havuzu, ısıtılmış deniz suyunun terapi amaçlı kullanıldığı Talassoterapi merkezi özelliğini taşıyor.

Talassoterapi‘nin, stresli şehir hayatının en büyük problemlerinden sinirsel ve bünyesel yorgunluklara iyi geliyor.

Ayrıca romatizmal hastalıklar, deri hastalıkları, kan dolaşımı ve kalp hastalıkları gibi pek çok rahatsızlığa iyi geldiği biliniyor.

Projede kapalı Talassoterapi havuzunun yanı sıra yetişkinler için iki ve çocuklar için bir açık olmak üzere dört yüzme havuzu bulunuyor.

Diğer sosyal yaşam alanları içinde; spor salonu, yürüyüş ve koşu parkuru, açık aletli spor alanı, golf alanı var.

Güneşlenme terası, vitamin bar, havuz barları, restoran, 10 dönümlük koru, piknik alanı, sauna buhar odası var. Ayrıca Türk hamamı, lobi, çocuk parkı, oyun salonu, bilardo salonları, market ve otopark yer alıyor.

Areon Boğaziçi Evleri merkeze yakın, doğayla iç içe

Areon Boğaziçi Evleri, Milas Havalimanı’na 17 km, Bodrum merkeze yaklaşık 20 km ve Milas’a 37 km mesafede yer alıyor.

Halkın hizmetine açık birçok plaja 2 km, Dolphin Park’a 7 km, Bodrum Golf Tesisi’ne 500 metre mesafede yer alıyor.

Camiye 1 km, büyük marketlere ve doğal ürünlerin satıldığı köylü pazarlarına 5 dakika, sağlık ocağı ve ambulansa 7 dakika uzaklıkta bulunuyor.

125 çeşit kuş türünü bünyesinde barındıran Tuzla Kuş Cenneti’ne 15 dakika mesafede bulunan Areon Boğaziçi Evleri, ayrıca Tuzla Lagünü manzarasıyla da dikkat çekiyor.