Aqua Kavaklı Beylikdüzü konut projesi

Aqua Kavaklı projesi konut projesi Nihal İnşaat, Topçuoğlu İnşaat ve AKEME İnşaat ortak girişimi olarak hayata geçiriliyor.

Paylaş

Aqua Kavaklı projesi konut projesi Nihal İnşaat, Topçuoğlu İnşaat ve AKEME İnşaat ortak girişimi olarak hayata geçiriliyor.

Beylikdüzü Kavaklı Mahallesi son yıllarda markalı konut projelerinde en çok adı geçen lokasyonlar arasında yer alıyor. Bu projelerden biri olan Beylikdüzü Kavaklı Mahallesi’nde yükselen Aqua Kavaklı konut projesi “aile rezidansı” konseptiyle dikkat çekiyor. Projenin az katlı bloklar halinde yapılması dikkat çekiyor.

Beylikdüzü Aqua Kavaklı projesi iki etaptan meydana gelecek. 2+1’den 5+1 dublekslere kadar farklı konut tipleri bulunan proje de 2+1’ler 120 m2, 3+1’ler 185 m2 büyüklükte. Ayrıca 4+1 dubleksler 228 m2, 5+1 dubleksler ise 304 m2 büyüklüğe sahip.

Aqua Kavaklı projesi birçok yere yakın

Aqua Kavaklı projesi E-5’e 7 dakika, TEM’e 8 dakika, Atatürk Havalimanı’na 17 dakika, Avcılar İDO İskelesi’ne 9 dakika mesafede yer alıyor.

Proje ayrıca Marmaray 22 dakika, Maslak 28 dakika, Eminönü 30 dakika, Levent 35 dakika, Taksim 35 dakika, yeni havalimanına 35 dakika mesafede.
Fatma Şensoy İlköğretim Okulu, hastane ve emniyet müdürlüğü projenin hemen yanında yer alıyor.

Beylikdüzü yeni konut projesi 61 ticari ünitesiyle konumu ve konseptiyle Beylikdüzü’nde oturum ve yaşam değeri en yüksek projelerden biri olmaya aday. Kurum bünyesinde 0 faiz %25 peşin %15 teslime kadar taksit, %60 teslimde ödeme imkanı var. Ayrıca Banka kredili 120 ay vade 0,70 faiz avantajı bulunuyor.