Ankara’nın tek marinalı konut projesi

Sinpaş GYO tarafından hayata geçirilen Marina Ankara projesi Ankara'nın Çankaya semtinde yer alıyor.

Paylaş

Sinpaş GYO tarafından hayata geçirilen Marina Ankara projesi Ankara’nın Çankaya semtinde yer alıyor.

Marina Ankara Sosyal Donatıları

Eymir Gölü yakınında konumlandırılan Marina Ankara projesi gölet etrafında yer alan yaşam alanlarıyla yeni bir konsept olarak Ankara’da yükseliyor. Proje içerisinde yer alan gölet 2,5 kilometre uzunluğunda. Öte yandan Marina Ankara projesi içerisinde tropik adalar, iki plaj, marina meydanı, meydanda kafe ve restoranlar, su kaydırağı bulunuyor. Ayrıca deniz feneri, çocuk yüzme havuzu, buz pateni, kanyon beach, aşıklar köprüsü, yelken kulübü, su sediri, tenis kulübü, saklı koy, azur şelaleleri, snowland ve seyir terasları gibi ayrıcalıklar bulunmakta.

Sinpaş Ankara projesinde yer alan dairelerin bir bölümü Eymir Gölü manzaralı bir bölümü ise gölet tarafında yer almaktadır.

Sinpaş Marina Ankara’da Kaç Daire Var?

Toplam 120 bin 533 metrekare arsa alanı üzerinde yükselen Sinpaş Marina Ankara Projesi toplam 4 etapta 2 bin 600 konuttan meydana gelmektedir. Proje 39 katlı 2 blok ve 44 katlı bir bloktan oluşmaktadır.

Marina Ankara Daire Büyüklükleri Nedir?

Projede yer alan daire tipleri 1+0’dan 7,5+1’e değişkenlik göstermektedir. Sinpaş Marina Ankara’da yer alan dairelerin büyüklükleri ise 81 metrekare ile 290 metrekare arasında değişmektedir.

Sinpaş Marina Ankara projesinde yer alan daireleri büyüklükleri; 1+0 daireler 59 metrekare, 1+1 daireler 69 ile 90 metrekare arasında, 1,5+1 daireler 90 metrekare ile 120 metrekare arasında. 2+1 daireler 125 ile 192 metrekare arasında, 3+1 daireler 159 metrekare ile 183 metrekare arasında, 3,5 +1 daireler 181 ile 200 metrekare büyüklüğünde. 4,5 +1 daireler 273 metrekare ile 291 metrekare arasında ve 7,5+1 dairelerin büyüklükleri ise 436 metrekare ile 444 metrekareler arasında değişmektedir.

Ankara projesinin sosyal donatıları oldukça zengin. Snowland, buz pisti, macera vadisi, peyzaj alanları, teleferik,  fitness salonu, 5 tane tenis kortu, bisiklet ve koşu parkurları, çocuk oyun alanı ve tropik adada açık çocuk yüzme havuzu gibi olanaklar yer alıyor.

Gölet etrafından inşa edilen Ankara’nın marinaya sahip tek projesi olan Marina Ankara projesi gölet etrafından yer alan sosyal donatılarıyla da dikkat çekiyor. Eymir Gölü manzaraları daireleri ile site sakinlerine göl manzaralı bir yaşam fırsatı sunuyor. Ankara projesinde gölet etrafında yelken yapma imkanı, plajları, kanyon beach’i ve tropik adaları ile de dikkatleri üzerine toplamaktadır.