Alpark İstanbul Alibeyköy konut projesi

Alpark İstanbul Alibeyköy projesi Eyüp'e bağlı Alibeyköy'de Alikent Gayrimenkul tarafından 124 daire olarak hayata geçiriliyor.

Paylaş

Alpark İstanbul Alibeyköy projesi Eyüp’e bağlı Alibeyköy’de Alikent Gayrimenkul tarafından hayata geçiriliyor. Alpark Alibeyköy projesi 3 blok halinde yükseliyor.

Alpark İstanbul konut projesi toplam 124 adet konuttan oluşuyor. Projede 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçenekleri bulunuyor.

Alpark İstanbul projesinde 1+1 daireler 56,66 ve 65,53 metrekare den oluşuyor. 2+1 daireler 88 ila 100 metrekare arasında, 3+1 daireler ise 116 ila 175 metrekare arasında değişen boyutlarda projelendirildi.

Projede her daire için kapalı otopark alanı ve depo alanı bulunuyor. Projede güvenlik üst seviyede. Güvenlik personeli ile korunan, kapalı devre kamera sistemi ile kontrol edilen ve daire içinden görüntülü interkom sistemi bulunuyor.

Ankastre mutfak, ebeveyn banyosu, verimli iç mekan tasarımı, ferah salonlar, kullanışlı yatak odaları dairelerin ortak özellikleri arasında.

Kapalı yüzme havuzu, peyzaj alanları, fitness salonu, açık ve kapalı çocuk oyun alanları sosyal donatılar arasında yer alıyor.

Alpark İstanbul Alibeyköy teslimler 2017’de

Alpark İstanbul Alibeyköy projesinden konut alacaklar için tamamı peşin ödemelerde yüzde 15 indirim uygulanıyor. Banka kredisi ile taksitlendirme imkanı bulunan Alpark İstanbul projesinde kişiye özel ödeme seçenekleri de sunuluyor.

Teslimlerin 2017 yılının Mayıs ayında yapılması planlanan Alpark İstanbul projesi birçok ulaşım noktasına yakın mesafede yer alıyor.

Alpark İstanbul Tem’e 1,5 kilometre, Kağıthane tüneline 2,5 kilometre, Haliç köprüsüne 4,5 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Proje Boğaziçi köprüsüne 8,5 kilometre, Fatih Sultan Mehmet köprüsüne 9,5 kilometre ve Atatürk Havalimanına 15 kilometre uzaklıkta konumlanıyor.