Adres Koru Evleri projesi Sancaktepe’de

Adres Koru Evleri konut projesi Anadolo Yakası'nın hızla değerlenen bölgelerinden biri olan Sancaktepe'de hayata geçiriliyor.

Paylaş

Adres Koru Evleri konut projesi Anadolo Yakası’nın hızla değerlenen bölgelerinden biri olan Sancaktepe’de hayata geçiriliyor.

Bayraktar İnşaat imzasıyla İstanbul Anadolu Yakası 2017 konut projeleri arasında yer alacak Adres Koru Evleri Sancaktepe konut projesi 312 dairede ve 37 ticari üniteden oluşuyor.

Brüt 112 metrekare 2+1 daire ve 146 metrekare 3+1 dairelerin yer aldığı Adres Koru Evleri fiyatları ise 370 bin TL’den başlıyor 665 bin TL’ye kadar yükseliyor. Projede metrekare birim fiyatları 3 bin 670 TL’den başlıyor.  Banka kredisi ile konut sahibi olunabilen projede kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor.

Adres Koru Evleri Sancaktepe projesi

22 bin metrekare alan üzerinde yükselen Bayraktar İnşaat Adres Koru evleri projesinde toplam 312 konut yer alıyor. Karma konseptte tasarlanan projede konutların yanı sıra 37 adet de ticari alan yer alıyor.

Projeye adını veren korusu, şelalesi, huzur dolu yaşamı ve yeşille çevrelenmiş ayrıcalıkları sayesinde özellikle ailelere güzel bir yaşam vaat ediyor.

Sağlam kayalık zeminde inşa edilmiş konutlarda yaşamanın güveni

Kafeterya ve sekiz adet kapıcı dairesinin site yönetiminin tasarrufunda olmasının sağlayacağı azaltılmış site aidatları

Yürüyüş yolları, Kapalı yüzme havuzu, Spor alanları, 37 adet cadde mağazası, Sauna, Hamam, Buhar Banyosu

Çocuk oyun alanları, Her daireye özel depo alanı, 401’i kapalı, 24’ü açık olmak üzere 425 araçlık otopark

Adres Koru Evleri projesi daire fiyatları, ödeme planı

Lansman öncesinde ön talep fırsatları sunulan Sancaktepe konut projesi konut fiyatları açıklandı. Metrekare birim fiyatları 3 bin 670 TL’den başlaıyor. ‘Adres Koru Evleri’nde fiyatlar 2+1 brüt 112 m2 ve 3+1 brüt 146 m2 den oluşuyor, konut fiyatları ise 370 bin TL ile 665 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.