3S Firuze Konakları Avcılar konut projesi

3S Firuze Konakları, 3S Kale Holding tarafından İstanbul Avcılar’da E-5 aksındaki en büyük projelerden biri olarak hayata geçiriliyor.

Paylaş

3S Firuze Konakları, 3S Kale Holding tarafından İstanbul Avcılar’da E-5 aksındaki en büyük projelerden biri olarak hayata geçiriliyor.

3S Kale Holding’in Avcılar Firuzköy bölgesinde inşaatına hızla devam ettiği 3S Firuze Konakları, cadde dükkanları satışlarında ön talep toplamaya başlıyor. Bölgenin en büyük projesi olma özelliği ve İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü’ne yakınlığıyla öne çıkıyor. Cadde dükkanları 2 Kasım’da ön talebe açılacak. 50 m2 ile 850 m2 arasında değişen büyüklüklerde 45 cadde dükkânı bulunan 3S Firuze Konakları’nda, ön talep dönemine özel cazip fırsatlar sunuluyor.

3S Kale Holding’in yüksek standartlardaki kalite anlayışı, malzeme seçimi ve uzman bir işçilikle hayata geçirdiği 3S Firuze Konakları, 523 adet konut ve 45 adet mağazadan oluşuyor. Proje Avcılar Firuzköy bölgesinin en özel ve en iddialı projelerinden biri. İnşaatının yüzde 70’i şimdiden tamamlanan 3S Firuze Konakları’nın daha önce 2019 olarak taahhüt edilen anahtar teslim tarihi de erkene çekildi. Projede ilk anahtarların 2018’in son çeyreğinde teslim edilmesi planlanıyor.

3S Firuze Konakları ulaşımın ortasında

Avcılar’da içinden mutluluk geçen 3S Firuze Konaklarıbir yaşamın kapılarını açan 3S Firuze Konakları, İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsüne yakınlığı dolayısıyla yüksek kiralama potansiyeline sahip bulunuyor. 3S Firuze Konakları’nda yaşam başladığında %40 değer artışı öngörülüyor.

1+1’den 4+1’e kadar farklı daire seçenekleri içeren proje, 3S Kale’nin yüksek standartlardaki kalite anlayışı, malzeme seçimi ve uzman bir işçilikle hayata geçiriliyor. 3S Firuze Konakları, İstanbul Üniversitesi, Atatürk Havalimanı, Avcılar İDO İskelesi gibi önemli lokasyonlara yakınlığıyla merkezi bir noktada yer alıyor.

Proje, Atatürk Havalimanı’na 10 dakika uzaklıkta; E-5, Avcılar İstanbul Üniversitesi Metrobüs Durağı ve yakın zamanda yapımı planlanan Yenikapı-Büyükçekmece Metrosu’na ise sadece yürüme mesafesinde bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir