1Coastal City Büyükçekmece konut projesi

1Coastal City Özyurtlar İnşaat Büyükçekmece Gürpınar konut projesinde teslimler 31 Mart itibarıyla başlayacak.

Paylaş

1Coastal City  Özyurtlar İnşaat Büyükçekmece Gürpınar konut projesinde teslimler 31 Mart itibarıyla başlayacak.

Country yaşam tarzının hakim olduğu projede standartlar üst seviyede tutuluyor. 1Coastal City, özel teraslı daireleri ile deniz ve gökyüzünün maviliklerini evin içine kadar taşıyor.

3 blok üzerine kurulan 1Coastal City toplam 208 daireden oluşuyor. 47 bin metrekarelik toplam inşaat alanına sahip olan projede, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve penthouse daireler yer alıyor.

1Coastal City projesi fiyatlar

1+1 dairelerin fiyatları 240 bin liradan başlarken, 4+1 daireler 1 milyon 90 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Projede penthouse daireler ise 2 milyon 650 bin liradan fiyatlandırılıyor. Ayrıca, 27 adet ticari ünitenin yer aldığı 1CoastalCity’de 46 metrekareler 688 bin TL, 190 metrekareler 938 bin TL, bin 180 metrekareler ise 5 milyon 938 bin TL’den alıcı buluyor.

Projede yer alan evlerin ankastre beyaz eşyalı ve klimalı olarak teslim edileceği projede her daireye 10 metrekarelik bir depo da veriliyor. Sosyal donatılarıyla öne çıkan konut projesinde sauna, açık/kapalı yüzme havuzu, fitness center, sinema odası, çocuk oyun odaları, cafe-bar, tuz odası ve Türk hamamı yer alıyor.

Büyükçekmece’deki proje ultra lüks bir proje olarak inşa edildi. Projeden pek çok yabancı ev sahibi olurken, satışların çoğu da tamamlandı. Birinci kalite malzemenin kullanıldığı projede teraslı ve deniz manzaralı daireler büyük ilgi gördü.