Hakkımızda

emlakzamani.net emlak haber sitesi hakkında

Türkiye’de gayrimenkul yatırımı her geçen gün daha fazla önemseniyor.

Emlak yatırımı yapmak isteyen tüketiciler, emlak piyasası ile ilgili güncel gelişmeleri, yeni konut projelerini inşaat firmalarının kampanyalarını, konut kredisi faizlerini takip ederek yatırımlarında maksimum kazanç elde etmeyi amaçlıyor.

Emlak Zamanı, gayrimenkul piyasasının her geçen gün büyüdüğü ve yoğun ilgi gördüğü günümüzde emlak haberciliği alanına farklı bir soluk getirmek, okuyuculara alternatif ve faydalı olabilecek içerikler sunmak amacıyla projelendirildi.

Konut projeleri üreten inşaat firmaları ve konut sahibi olmak isteyen tüketicilere hitap eden eden emlak sitesi emlakzamani.net’te güncel emlak haberleri, konut projeleri, konut kredisi, emlak yatırımı hakkında haberler yer alıyor.

Emlak haberleri sitesi emlakzamani.net okurları alternatif yaşam alanları, ucuz konut sahibi olma, şehir dışında yeni bir hayat kurma gibi konularda da bilgi sahibi olabiliyor.

emlakzamani.net, gayrimenkul ve konut yatırımı yapmak isteyen tüketiciler ve emlak sektörü temsilcileri için etkili reklam mecrası ve ziyaret edilen ilk adreslerden biri olmayı hedefliyor.

Neler yapıyoruz?

  • Profesyonel emlak haberi, röportaj, advertorial haber ve basın bülteni hazırlama
  • Emlak-Gayrimenkul içerikleri, blog yazıları hazırlama
  • İnşaat firmaları, emlak ofisleri, gayrimenkul uzmanları için PR-iletişim danışmanlığı çalışmaları
  • Gayrimenkul sektörüne yönelik dijital PR çalışmaları,
  • Emlak Zamanı’nda linkli tanıtım yazısı, banner reklam yayınlama
  • İnşaat firmaları ve konut projeleri için tanıtım ve reklam çalışmaları

Ayrıntılı bilgi için; reklam@emlakzamani.net / 0553 349 75 15 (WhatsApp & GSM)