Lüleburgaz prim yapmayı sürdürecek

Lüleburgaz satılık daire fiyatlarının son yıllarda en çok yükseldiği yerlerin başında yer alıyor. Lüleburgaz'dan daire alan kazançlı çıkacak.

Paylaş

Lüleburgaz satılık daire fiyatlarının son yıllarda en çok yükseldiği yerlerin başında yer alıyor. Kırklareli’ne bağlı Lüleburgaz’da satılık daire fiyatlarının yanı sıra kiralık daire ve iş yeri fiyatları da önemli ölçüde yükseliş kaydetti.

Trakya’nın en önemli sanayi bölgelerinden biri olan, ana ulaşım arterlerine yakın bölge, prim yapmaya devam ediyor. Trakya’dan oturum ya da yatırım amaçlı konut satın almak isteyenlerin ilk tercih ettiği bölgelerden biri olan Lüleburgaz’dan daire almak, önümüzdeki yıllarda daha kazançlı bir yatırım olacak.

İlçede satılık daire fiyatları 150-250 bin TL bandında gidiyor. Kiralık daire fiyatları da 700-1500 TL arasında seyrediyor. Burada onut fiyatları adeta İstanbul ile yarışır düzeyde. İlçenin birçok yerinde yeni yapılan daire fiyatları İstanbul ile yarışır düzeyde.

Lüleburgaz yakın gelecekte daha çok değerlenecek

Yakın gelecekte yeni yatırımlar ile ilçenin daha çok prim yapacağı bir gerçek çünkü nüfusu ve yatırımlar artıyor. Halkalı-Kapıkule hızlı tren projesi Lüleburgaz’dan da geçiyor. İlçe, aynı zamanda yeni konut projeleri ve iş sahalarının fazla olmasından dolayı da tercih ediliyor. Edirne’ye, Kırklareli Merkez’e, Çorlu’ya yakın konumda. Bundan dolayı bu bölgedeki çalışanlar için de iyi bir alternatif.

Trakya’dan kazançlı bir konut yatırımı yapmayı düşünüyorsanız fırsat yerlerden biri olan bu ilçeyi göz önünde bulundurmalısınız. Buradaki fiyatlar önümüzdeki 5-10’da çok daha fazla artacak. Markalı konut projeleri için inşaat firmalarının yeni rotası olabilir.