Kapaklı ve Çerkezköy konut yatırımında kazandırıyor

Kapaklı ve Çerkezköy konut yatırımında son yıllarda en çok tercih edilen lokasyonların başında yer almaya başladı.

Paylaş

Kapaklı ve Çerkezköy konut yatırımında son yıllarda en çok tercih edilen lokasyonların başında yer almaya başladı.

Kapaklı satılık daire ve Kapaklı satılık arsa ile ilgili yapılan aramalar bölgeden daire ve arsa satın almak isteyenler fazla olduğundan dolayı her geçen gün artıyor. Bir dönem Çerkezköy’e bağlı bir yerleşim birimi olan Kapaklı, son yıllarda Trakya’nın en gözde konut ve arsa alanları arasında yer almaya başladı.

Çerkezköy’den ayrılarak ilçe olan Kapaklı’da satılık daire almak isteyenler internette sıkça arama yapıyor. Kapaklı arsa fiyatları ve Kapaklı satılık daire fiyatları son yıllarda talep doğrultusunda önemli ölçüde yükselmeye başladı. Bir dönem kimsenin yüzüne bakmadığı Kapaklı’da daire fiyatları Çerkezköy ile başa baş gidiyor. Bölgede faaliyet gösteren emlak uzmanları Kapaklı’da daire fiyatlarının yakın gelecekte daha çok artacağına dikkat çekerek Kapaklı’da emlak yatırımı yapmak için tam zamanı olduğunu dile getiriyor.

Çerkezköy satılık daire ve Çerkezköy satılık arsa ilanları da son yıllarda iyice yükselişte geçti. Trakya’nın en gözde sanayi ve yaşam alanlarından biri olan Çerkezköy’de konut projeleri artıyor. Satılık ve kiralık daire talebi son yıllarda Çerkezköy’de arttıkça konut fiyatları da yükselişe geçti.

Kapaklı ve Çerkezköy konut yatırımı için fırsat

Daha önceki emlak haberleri ve emlak yatırımı ile ilgili ürettiğimiz içeriklerde de bu iki ilçeye dikkat çektik. İstanbul dışında konut yatırımı düşünüyorsanız Tekirdağ’ın bu iki ilçesi iyi bir fırsat olacaktır. Rakamlar, Kapaklı ve Çerkezköy’de satılık daire ve arsa fiyatlarının sürekli yükseliş eğiliminde olduğunu ortaya koyuyor. Bu iki ilçede de organize sanayi bölgesi var. Konum olarak iyi bir lokasyondalar. Halkalı ve Kapıkule arasındaki hızlı tren projesi de bu ilçelere ciddi katkı sağlayacak. İş sahaları bakımından oldukça zengin olan Kapaklı ve Çerkezköy’deki fiyatlar daha da yükselecek.

Zamanında Kapaklı satılık arsa cennetiydi. Aynı şekilde Çerkezköy satılık arsa zenginiydi. Pınarca, Kapaklı, Veliköy, Kızılpınar satılık arsa arayanların ilk tercihleri arasında yer aldı. Son yıllarda emlak ve inşaat anlamında gelişmeye başladıkça Çerkezköy ve Kapaklı’daki arsa sahipleri arsaları ya sattı ya da kat karşılığı müteahhitlere verdi. Bölgede imar çalışmaları tam gaz sürüyor. Şu sıralar uygun fiyata Kapaklı’da satılık arsa bulmak çok zor.

İstanbul’da konut projeleri üreten inşaat firmaları Kapaklı ve Çerkezköy ilçelerindeki potansiyelin farkına vardığında Kapaklı ve Çerkezköy konut projeleri açısından Trakya’nın göz bebeği olabilir. Çorlu, Kapaklı, Çerkezköy yatırımda Tekirdağ’da aslan payını alan ilçelerin de başında geliyor.

Çerkezköy; önümüzdeki 10 yıllık dönemde ağırlıklı olarak “sanayi kenti” görünümüyle birlikte ticaret, eğitim ve sağlık kurumlarının da yer alacağı önemli bir merkez olacak. İstanbul’a yatırım yapan, ancak ekonomik ve sosyal gelişmeler sebebiyle İstanbul dışına çıkmak durumunda kalan sanayiciler bu ilçeye yöneliyor. İstanbul’a yakınlığı ve arsa fiyatlarının makul olması sebebiyle Çerkezköy tercih ediliyor. Halkalı-Kapıkule hızlı tren projesi hayata geçtiği takdirde İstanbul’un yakın bir ilçesi haline gelecek Çerkezköy’e yatırımcılar sadece 20 dakikada ulaşacak.

Emlak Zamanı / Özel Haber www.emlakzamani.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir