X

Çerkezköy Kızılpınar konut yatırımı için uygun

Çerkezköy-Kapaklı.jpg

Çerkezköy Kızılpınar konut yatırımı ve ucuz konut satın almak isteyenler için Trakya’da en uygun lokasyon olarak öne çıkıyor.

Kızılpınar, Çerkezköy’ün son yıllarda en çok öne çıkan yerleşim birimlerinden biri. Trakya’da en ucuz satılık daire ilanları Çerkezköy’de yer alıyor. Çerkezköy’de satılık daire almayı düşünenler son zamanlarda Kızılpınar’a ilgi gösteriyor. Semt statüsündeki Kızılpınar’da son yıllarda birçok yeni inşaat yapıldı. Sıfır daire stoku oldukça fazla olduğu için bütçeye uygun ev bulmak mümkün olabiliyor.

Çerkezköy Kızılpınar satılık daire fiyatları ortalama 100 bin TL’den başlıyor ve 350 bin TL’ye kadar çıkabiliyor. 100-150 bin TL aralığında birçok Kızılpınar satılık sıfır daire ilanını görmek mümkün.

İnternette satılan fiyatlar yüz yüze pazarlıkta değişiklik gösterebildiği için daha da düşük fiyatlara satılık daire bulmak mümkün. Kızılpınar satılık dubleks daire fiyatları da oldukça uygun. 200-250 bin TL’ye dubleks daire bulunabiliyor.

İş imkanı bakımından birçok seçenek barındıran, Trakya’nın en önemli sanayi bölgelerinden biri olan Çerkezköy’de yaşamak ve çalışmak isteyenler için ekonomik konut çözümleri her zaman var.

Kızılpınar kiralık daire fiyatları da 500-600 TL aralığında seyrediyor. Yatırım için konut almayı düşünenler 100-150 bin TL aralığında Kızılıpınar’dan satılık daire alabilir ve kiraya verebilir. Bankalardan 100 bin TL 120 ay vadeli konut kredisi çekildiğinde aylık ortalama 1450-1500 TL taksit ödeniyor.

Bu noktada konut kredisi çekilerek alınan ve kiraya verilen bir daire iyi bir yatırım olabilir. Bu noktada 1500 TL yerine 800-900 TL konut kredisi taksidi ödenmesi mümkün olabilir. Trakya’da konut yatırımı düşünenler için Çerkezköy Kızılpınar uygun bir seçenek olabilir.

Çerkezköy’de iş imkanı oldukça fazla. Çerkezköy’ün kendi içinde çok sayıda fabrika ve iş sahası olduğu gibi komşu ilçe Kapaklı, Çorlu, Saray da iş sahaları açısından seçenekler sunuyor.

İstanbul’da sıfır daire sahibi olmanın zor olduğu bir gerçek. Bundan dolayı son yıllarda daha ekonomik barınma ihtiyacı için Çerkezköy Kızılpınar, Çerkezköy, Kapaklı, Saray gibi alanlar öne çıkıyor. www.emlakzamani.net

 

Kategoriler: Emlak yatırımı
emlakzamani: