Beylikdüzü’nde en ucuz sıfır daireler nerelerde?

Beylikdüzü'nde en ucuz sıfır daireler, Beylikdüzü'nde yaşamak ve Beylikdüzü'nde konut yatırımı yapmak isteyenlerin ilgisini çekiyor.

Paylaş

Beylikdüzü’nde en ucuz sıfır daireler, Beylikdüzü’nde yaşamak ve Beylikdüzü’nde konut yatırımı yapmak isteyenlerin ilgisini çekiyor.

Beylikdüzü, yatırım ve oturum amaçlı konut tercihlerinde son yıllarda İstanbul’da en çok rağbet gören ilçe oldu.

Beylikdüzü konut projeleri, Beylikdüzü satılık daire gibi aramalar son zamanlarda hızla yükselişe geçti. E-5′ komşu olan Beylikdüzü yeni konut alanları için de elverişli bir ilçe.

Metrobüsün Beylikdüzü Cumhuriyet Mahallesi’ne kadar gitmesi bu ilçenin kaderini birkaç senede önemli ölçüde değiştirdi. Yakın zamanda metro projeleri de hayata geçirilirse Beylikdüzü’nde satılık daire fiyatları bir anda tavan yapacak.

Beylikdüzü’nde en ucuz sıfır daireler bu 2 mahallede

İstanbul’da ucuz daire arayışında olanların yöneldiği Beylikdüzü’nde en ucuz sıfır daireler ve yeni konutlar Kavaklı ve Cumhuriyet mahallelerinde satılıyor. Emlak siteleri aracılığıyla yayınlanan emlak ilanları arasında Kavaklı ve Cumhuriyet mahallelerindeki satılık sıfır daire çokluğu göze çarpıyor.

Ortalama 100 bin TL’den başlayan sıfır daire fiyatları yatırım ve oturum amaçlı konut almak isteyenler için oldukça cazip görünüyor. Kavaklı ve Cumhuriyet mahallelerinde 150-200 bin TL’ye satılık sıfır güzel bir daire bulmak mümkün olabiliyor. Bu yerlerin yanı sıra Beylikdüzü’nde en ucuz sıfır daireler açısından Beylikdüzü OSB Mahallesi’nde de uygun fiyatlı konut bulmak mümkün oluyor.

İstanbul’da ucuz konut için ilk adres olan Beylikdüzü’nde bu iki mahalledeki sıfır konut sayısı oldukça fazla ve yenileri yapılmaya devam ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir