Beylikdüzü Kavaklı Mahallesi uygun konut için düşünebilir

Beylikdüzü Kavaklı Mahallesi, İstanbul'da yatırım ve oturum amaçlı konut düşünenler için uygun satılık daireler barındırıyor.

Paylaş

Beylikdüzü Kavaklı Mahallesi, İstanbul’da yatırım ve oturum amaçlı konut düşünenler için uygun satılık daireler barındırıyor.

Beylikdüzü, İstanbul’da son yıllarda konut tercihlerinde ilk akla gelen ilçe oluyor. Konut stokunun yeni olduğu Beylikdüzü’nde son yıllardaki planlı yapılaşma, modern konutlar, alt yapı ve çevre yatırımları ilçenin daha yaşanabilir olmasında önemli rol oynuyor.

Beylikdüzü’nde satılık daire fiyatları 150 bin TL’den başlıyor. 150 bin TL’nin altına daireler de bulunabiliyor. Beylikdüzü satılık daire ilanları emlak ilan sitelerinde biraz daha yüksek seyrediyor. Nakit yapılacak konut alımlarında bu fiyatın daha da düşeceğini söyleyebiliriz.

Yapılan dairelerin büyük çoğunluğu plan olarak da oldukça iyi görünüyor. Ferah, aydınlık daireler tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. 2+1 daire tipleri uygun fiyatları ile daha çok ilgi görüyor. Bu tür dairelerin ısıtma giderleri de daha geniş dairelere oranla düşük. 3-4 kişilik aileler için 2+1 daireler daha iyi.

Beylikdüzü’nden konut almak istiyorum diyorsanız öncelikle bütçenizi belirleyin. Site içinde alacak durumum yok diyorsanız butik site ya da sokaklarda yapılan yeni inşaatlara göz atabilirsiniz.

Nakit alacaksınız çok daha ucuza satın alabilirsiniz. Beylikdüzü Kavaklı Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Beylikdüzü OSB Mahallesi, Yakuplu ve Gürpınar Mahalleleri uygun konut bulabileceğiniz yerler. Buralar metrobüse de yakın olduğu için ulaşım ağına ulaşım açısından da cazip.

Yeni ulaşım projeleri ile Beylikdüzü’nde satılık daire fiyatlarının daha da yükseleceği öngörülüyor. Beylikdüzü Kavaklı Mahallesi şu aşamada en uygun konutların satıldığı mahalle. Burada butik siteler de göze çarpıyor. İstanbul Avrupa Yakası ucuz konut arayışındaysanız mutlaka göz önünde bulundurun.

Müsait bir zamanda giderek satılık dairleri ve çevreyi kendiniz inceleyin. Buralarda satışa sunulan dairelerin büyük çoğunluğu emlak ofisleri ve inşaat firmalarınca satışa çıkarılmış. İnşaat firmalarının kendi projelerini emlak ofislerine oranla çok daha uyguna alabilirsiniz. www.emlakzamani.net