150 bin TL’ye nereden daire alınır?

150 bin TL'ye nereden daire alınır? 150 bin TL'ye sıfır daire alınacak yerler nereler? 150 bin TL'ye ev alınabilecek nereler var?

Paylaş

150 bin TL’ye nereden daire alınır? 150 bin TL’ye sıfır daire alınacak yerler nereler? 150 bin TL’ye ev alınabilecek nereler var?

Konut fiyatlarının hızla yükseldiği İstanbul’da birçok ilçede 200 bin TL’nin altında sıfır daire satın almak artık pek mümkün değil. İstanbul’da 150 bin TL’ye kadar daire alınabilecek yerler son derece sınırlı. İstanbul’da ucuz daire almak için en cazip ilçeler Beylikdüzü, Esenyurt, Arnavutköy, Çekmeköy, Sancaktepe olarak öne çıkıyor.

“150 bin TL param var, sıfır daire satın almak istiyorum” diyorsanız Beylikdüzü ve Esenyurt’ta bu fiyata birçok sıfır daire bulabilirsiniz. Arnavutköy’de 150 bin TL’nin altında satılık sıfır daireler var. Şu zamanda 150 bin TL’ye satın aldığınız dairenin önümüzdeki 5-10 yılda ciddi prim yapacağını aklınızdan çıkarmayın.

İstanbul’da ucuz ev almak giderek zorlaşıyor. İstanbul satılık daire fiyatları sürekli yükseliyor. Bundan dolayı konut satın almak için çok fazla vakit kaybetmemek gerek. Yakın gelecekte İstanbul’da 300 bin TL’nin altında konut satın almak hayal olabilir. Yeni yatırımlar, ulaşım projeleri, modern konut projeleri, sosyal olanaklar İstanbul’daki konut fiyatlarını yükseltti.

150 bin TL’ye nereden daire alınır? Trakya uygun fiyatlarla hala cazip

Nüfusu hızla artan İstanbul’da 150 bin TL’ye konut bulmak çok zorlaşırken İstanbul’a yakın yerlerde bu fiyata birçok konut satın alınabiliyor.

Trakya’da 150 bin TL’ye nereden daire alınır? Trakya’da uygun fiyata Çorlu, Çerkezköy, Kapaklı, Lüleburgaz, Kırklareli, Edirne’den sıfır konut almak mümkün. Bu yerlerdeki fiyatların yakın gelecekte daha da yükselmesi gündemde.

İstanbul’un sanayisi, fabrikaları İstanbul’a en yakın bölge Trakya’ya taşınıyor. Halkalı-Kapıkule hızlı tren projesi de hayata geçtiği takdirde buralardan da ucuz daire almak zorlaşacak.

Çanakkale, Bursa illeri ise Marmara bölgesinde uygun konutların bulunabildiği yerler. Bu 2 il hızla gelişiyor. Birkaç sene içinde buralarda da 250 bin TL’nin altında ev satın almak zorlaşacak.