Tanıtım yazısı ve emlak haberi yayınlatın

Tanıtım yazısı son yıllarda SEO ve dijital pazarlama çalışmalarında birçok markanın en çok ihtiyaç duyduğu araçların başında geliyor.

Paylaş

Tanıtım yazısı son yıllarda SEO ve dijital pazarlama çalışmalarında birçok markanın en çok ihtiyaç duyduğu araçların başında geliyor.

Rekabetin hızla arttığı emlak sektöründe de tanıtım yazısı çalışmaları firmalar ve web siteleri açısından büyük önem taşıyor.

Sadece emlak konulu kaliteli bilgiye yer veren emlak haber sitesi çok az olduğundan dolayı emlak tanıtım yazısını emlak dikeyinde yayın yapan sitelerde yayınlatmak önemli.

Emlak ofisi, inşaat firması, gayrimenkul firması, emlak yazılımı gibi alanlarda faaliyet gösteriyorsanız sitemizde tanıtım yazısı yayınlatabilirsiniz.

Tanıtım yazısı yayınlatmanın avantajları neler?

Tanıtım yazıları ekonomik ve etkili bir doğal reklam türüdür. İyi hazırlanmış tanıtım yazıları okuyuculara bilgi vereceği gibi onların tepkisini de çekmeyecektir. Bu da markaya karşı izlenimin olumlu olmasını sağlayacaktır.

Tanıtım yazısı yayınlatmak için banner reklamdan daha az bir bütçe ayırmak yeterlidir. Tanıtım yazıları online görünürlüğün artmasına önemli ölçüde katkı sağlar. Yayınlatacağınız tanıtım yazısı ile markanızın arama motorunda yıllarca görünür olmasını sağlayabilirsiniz.

Markanız ile ilgili backlink makale çalışmanız organik trafik almanızı da kolaylaştırır. Yazı içindeki linklerden sitenize gelen ziyaretçilerin potansiyel müşteriniz olması mümkün olacaktır.

Sektörünüzle alakalı farklı sitelerde tanıtım yazısı yayınlatmanız bu tür bir çalışmaya yapmayan rakiplerinize oranla sizi sektörde otorite yapacaktır.

Sitenizin Google sıralamasında yükselmesine etki eder ve arama motorlarında hızlı indexlenir. Arama motorlarının yen i algoritmalarına uyumlu çalışma şeklidir.

Tanıtım yazısı için neden emlakzamani.net?

Tanıtım yazıları profesyonel editörler tarafından hazırlanır. Editörlerimiz gazetecilik-halkla ilişkiler alanında donanımlıdır.

Tanıtım yazıları sitemizde kalıcıdır, silinmez. Tanıtım yazıları 400-500 kelime olarak profesyonel bir şekilde hazırlanır. Ara başlık ve kaliteli görsel ile yayına alınır.

 

Birden fazla tanıtım yazısı yayınlatılması durumdan indirim uygulanır.  Emlak haberleri konusunda nitelikli içerik barındıran emlakzamani.net’te yer alarak Google’da daha hızlı yükselmeniz mümkündür.

Emlak Zamanı’nda içeriklerin büyük çoğunluğu emlak konusunda donanımlı editörlerce hazırlanır. Emlak Zamanı organik trafik alır, spam içerikler barındırmaz. Tanıtım yazıları imla ve SEO kurallarına uygun bir şekilde hazırlanır.

Google, “Türkçe’yi düzgün kullanamayan birinin 4-5 basit cümle yazarak önerdiği siteyi değil, Türkçe’ye tamamen hakim, imla kurallarına uygun, anlatılmak istenenin en iyi şekilde kaleme alındığı makaleleri dikkate alır.

Kaliteli yazılmış bir tanıtım yazısında tavsiye edilen sitenin yukarılarda sıralanmasını sağlar. İşte bu noktada en çok dikkat edilmesi gereken doğal bir yazının hazırlanmasıdır.

Uygun olmayan mecralarda yayınlanan tanıtım yazıları sitenizin imajını sarsacağı gibi SEO açısından da beklediğiniz düzeyde olumlu bir katkı sağlayamayacak.

Önünüze her gelen sitede tanıtım yazıları yayınlatmayın. Çoğu web sitesi sahibinin en sık yaptığı hatalardan biri de kaliteli kalitesiz birçok sitede tanıtım yazısı yayınlatılmasına girişmek. Eğer siz illegal bir site değilseniz illegal sitelerden tanıtım yazısı almanızın bir manası yok.

Tanıtım yazısını kendiniz yazamıyorsanız bu işi profesyonel bir şekilde yapan kişiler ile çalışın. Piyasada tanıtım metni adı altında satışa sunulan makalelerin çoğu nitelikli değil. Sizin sitenizi ve hizmetlerinizi en iyi şekilde ifade edecek yazarları ve yazıları önemseyin.

Yazı yayınlatmak için reklam@emlakzamani.net adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir