Küçükçekmece konut projeleri tanıtımı

Küçükçekmece konut projeleri, İstanbul'da en çok takip edilen ve talep gören konut projeleri arasında ilk sıralarda yer alıyor.

Paylaş

Küçükçekmece konut projeleri, İstanbul’da en çok takip edilen ve talep gören konut projeleri arasında ilk sıralarda yer alıyor.

İstanbul’un en kalabalık ikinci ilçesi olan Küçükçekmece’nin çehresi son yıllarda yeni konut projeleri ile önemli ölçüde değişti. Oturum ve yatırım amaçlı talep gören yerlerden biri haline gelen Küçükçekmece inşaat firmaları ve gayrimenkul sektörü için de önemli bir pazar haline geldi. İlçenin birçok yerinde yeni inşaat sahalarını ve yeni inşaat firmaları görmek mümkün. Bir dönem kimsenin yüzüne bakmadığı ilçede şimdi milyon liralık daire fiyatları dikkat çekiyor.

Nüfus artışı, E-5’e yakınlık, eski yapı stoğu fazla olması Küçükçekmece’ye yaradı. Yapılan inşaatlarla değer kazanan Küçükçekmece’de satılık daire fiyatları hızla artışa geçti. İlçede 250 bin TL’nin altında satılık sıfır daire bulmak çok zor. Hızla değer kazanan Küçükçekmece’de Atakent, Cennet, Yeşilova, Cumhuriyet gibi mahallelerdeki yeni konutlara talep oldukça fazla.

Küçükçekmece’de birçok inşaat firması faaliyet gösteriyor ancak tanıtım ve reklam ile ilgili yeterince çalışma yapmadıkları için projeler birçok kişi tarafından bilinmiyor ya da tesadüfen görülüyor. Günümüzde ev satın almak isteyen tüketiciler emlak haber siteleri ve emlak ilan sitelerini yakından takip ediyor. Konut projesi haberleri için emlak haberleri sitelerini takip edenler oldukça fazla. Bu noktada projelerin doğru hedef kitle ile buluşması için reklam ve tanıtım çalışmalarına ağırlık vermek gerekiyor.

Küçükçekmece konut projeleri tanıtımı çalışmaları için 

Emlak haberleri sitesi Emlak Zamanı (www.emlakzamani.net) olarak Küçükçekmece’de faaliyet gösteren, Küçükçekmece konut projeleri yapan inşaat firmaları için proje tanıtımı çalışmaları yürütüyoruz. Bu kapsamda projeleri haber değeri taşıyacak şekilde inceliyoruz. Görseller ile birlikte sitemizde yayına alıyoruz. İletişim bilgileri de haber içinde yer alıyor. İlgilenen müşteriler direkt inşaat firması ile iletişime geçebiliyor. Bunun yanı sıra Küçükçekmece’deki daha büyük çaplı marka konut projeleri için basın bülteni hazırlıyor ve medyaya servis edebiliyoruz.

Küçükçekmece’deki projelerinizin tanıtım ve haber çalışmaları için bize reklam@emlakzamani.net adresinden ya da 0553 349 75 15 (WhatsApp) üzerinden ulaşabilirsiniz.