Konut projesi sponsorlu içerik çalışması

Konut projesi geliştiren inşaat firmaları için doğru hedef kitleye ulaşmada içerik pazarlamasından faydalanmak önem taşıyor.

Paylaş

Konut projesi geliştiren inşaat firmaları için doğru hedef kitleye ulaşmada tanıtım ve reklam kapsamında içerik pazarlamasından faydalanmak önem taşıyor.

Markalı konut projeleri geliştiren firmalar tanıtım ve reklam için ciddi bütçeler ayırıyor. Konut reklamlarında genelde TV, gazete, haber siteleri, Sosyal medya ve Google Adwords tercih ediliyor.

Konut alıcıları artık yeni konut projeleri ile ilgili haberleri takip ederken daha keyifli içerikler okumayı istiyor.

Konut almak isteyenler klasik reklam modelleri yerine kendilerine hitap eden, projeden konut satın almalarını hızlandıracak içerikler istiyorlar.

Klasik banner reklamlarına göre daha etkili ve ekonomik olan sponsorlu içerik ve advertorial reklam çalışmaları inşaat firmaları ve projelere önemli faydalar sağlıyor.

Emlak haberciliği konusunda okuyucularına nitelikli içerikler sunan www.emlakzamani.net üzerinden konut projelerinizi ve inşaat firmanızı sponsorlu içerik oluşturarak tanıtabiliriz. Hazırladığımız sponsorlu içerikler ile konut projeniz hakkında potansiyel müşterilerin daha keyifli içerikler okumasını sağlayabiliriz.

Konut projesi sponsorlu içerik çalışmaları kapsamında neler yaparız?

Konut projeleriniz ile ile alakalı listeli içerikler hazırlarız.

İnşaat firmanız ve sizin medyadaki imajınız için profesyonel haber yazımı gerçekleştiririz.

Projelerinizi advertorial tanıtım yazısı ile haber gibi tanıtırız.

Hazırladığımız içeriklerde firma ya da proje web sitesine aktif link veririz. İçeriklerde iletişim bilgilerine de yer veririz.

Hazırladığımız içeriği sosyal medyada paylaşırız.

Projenize ve firmanıza özel oluşturduğumuz içeriği istediğiniz süre boyunca sitemizde üst sıralarda tutarız.