Konut projeleri tanıtımı ve reklam çalışmaları

Konut projeleri tanıtımı ve reklam çalışmaları doğru hedef kitleye etkili bir şekilde ulaşmak için mutlaka önemsenmeli.

Paylaş

Konut projeleri tanıtımı ve reklam çalışmaları doğru hedef kitleye etkili bir şekilde ulaşmak için mutlaka önemsenmeli.

Konut projeleri, son yıllarda yatırım ve oturum amaçlı daire satın almak isteyenlerin en çok ilgi duyduğu alanlar arasında yer alıyor.

Altın çağını yaşayan inşaat sektörü başta İstanbul, İzmir, Ankara gibi şehirler olmak üzere Türkiye’nin birçok yerinde markalı konut projeleri üretiyor.

Konut projesi sayısının en fazla olduğu il İstanbul. 39 ilçede yeni konut projeleri çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Konut projesi sayısının fazla olması, inşaat firmaları arasındaki rekabet, potansiyel alıcıya ulaşmak noktasında firmalar tanıtım ve reklam çalışmalarına daha fazla ağırlık veriyor.

İnternette verilen reklamlara baktığımızda en çok konut projeleri reklamları ile karşılaşıyoruz.

Konut projeleri tanıtımı ve reklamları nasıl olmalı?

Peki, yüzlerce konut projesi arasında verilen reklamlar ne kadar etkili oluyor? Dönüşümlü olarak yayınlanan Adwords reklamları kaç tüketicinin gerçek anlamda ilgisini çekiyor? Dönüşümlü reklam mı yoksa sabit gösterim reklamlar mı etkili? Konut projeleri ile ilgili reklamlar nerelere verilmeli?

Konut projeleri tanıtımı ve reklamları dönüşümlü olması, rekabetin yoğun olduğu emlak sektöründe dikkat çekmeyi, marka bilinirliği oluşturmayı zorlaştırabiliyor.

Yüzlerce konut reklamı arasında doğru tüketicilere ulaşmak, tüketicilerin proje hakkında nitelikli bilgi sahibi olmasını sağlamak önemli. Bundan dolayı sabit gösterim reklamların kullanılması daha etkili. Bu konuda genelde emlak haber siteleri tercih ediliyor.

Emlak haberleri siteleri sabit gösterim banner reklam yayınladığı için ve emlak ile ilgili kitle tarafından takip edildiğinden dolayı konut projesi üreten firmaların tercihleri arasında.

Konut projelerinin her geçen gün arttığı günümüzde projelerinize değer katmak, potansiyel alıcıların dikkatini daha fazla çekmek istiyorsanız reklam çalışmalarınızda emlak haberleri sitesi tercih edebilirsiniz.

Bu noktada Emlak Zamanı olarak, tüm inşaat firmaları ve konut projeleri ile ilgili tanıtım çalışmaları konusunda çözümler sunuyoruz.

Proje ve inşaat aşamasındaki çalışmalarınızı, şirketinizi www.emlakzamani.net adresinde banner reklam, tanıtım yazısı ve advertorial reklam olarak tanıtabilirsiniz.

Konut projesi tanıtımı ve reklamı hakkında ayrıntılı bilgi ve fiyat teklifi almak için reklam@emlakzamani.net ya da 0545 456 40 76 no’lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.